ГРАВЦІ «РУХУ» – ПРО СПАРИНГ З «ЯГЕЛЛОНІЄЮ»

Післяматчеві коментарі Юрія Паньківа та Марка Сапуги.

 

 

Юрій ПАНЬКІВ, гравець ФК «Рух»: «Ягеллонія» через тиждень стартує в Екстраклясі. Тож їхня готовність практично на фінішній прямій. Гра вийшла бойова. Наша команда витримала високий темп, зокрема, тиск з боку суперника у перші 30 хвилин матчу. А коли поляки трохи підсіли, нам вдалось забити, після чого вже контролювали гру. Наприкінці зустрічі нам десь забракло концентрації. Коли рахунок 2:0 на твою користь, треба закривати гру. Це насамперед урок для молоді: ніколи не можна вимикатись із епізодів та виконувати свою роботу до кінця.

Це добре, що в нашій команді так багато талановитої молоді. Їм потрібна допомога від досвідчених футболістів. Так, їм потрібен час, це зрозуміло, але вони прогресують, і ми цьому дуже раді».  

 

 

Марко САПУГА, гравець ФК «Рух»: «Ми подолали 600 кілометрів, і воно того вартувало. Це був хороший спаринг з міцним суперником. Польська «Ягеллонія», як і ми, готується до старту чемпіонату. Два забиті голи – це наслідок наших стрімких контратак на ворота опонентів. Відпрацьовуємо на тренуваннях швидкий перехід з оборони в атаку. Гадаю, із сьогоднішнім завданням ми впорались».


loading...

0 коментарів

    Схожі новини