ГРАВЦІ «РУХУ» ДОПОМОГЛИ ЮНАЦЬКІЙ ЗБІРНІЙ УКРАЇНИ ПЕРЕМОГТИ КОСОВО

П’ятеро гравців «Руху» U-19 долучились до дебютної перемоги юнацької збірної України у кваліфікаційному раунді Євро-2023 над Косово.

У матчі взяли участь одразу п'ятеро гравців «Руху» U-19. Юрій Герета, Віталій Холод, Андрій Кітела та Олег Федор розпочали поєдинок зі стартових хвилин, а Євгеній Пастух вийшов на заміну наприкінці зустрічі. Упродовж усієї гри наша команда безпомилково діяла в обороні, а от втілити свою ігрову перевагу в рахунок ніяк не могла. Шанс на гол мав Олег Федор, але його удар відбив кіпер. Вирішальними у протистоянні стали останні хвилини: вже у компенсований арбітром час Єгор Ярмолюк приніс своїм точним ударом перемогу «синьо-жовтим» – 1:0.

Слід назначити, що для Віталія Холода та Євгенія Пастуха цей поєдинок у «синьо-жовтій» футболці став дебютним. Нагадаємо, «Рух» U-19 має найбільше представництво гравців серед усіх клубів у юніорській збірній – 6 футболістів. Наступний матч українці проведуть 20 листопада проти Кіпру.