ЕДСОН: «КОЛИ НАДІЙШЛА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД «РУХУ» – Я ДОВГО НЕ РОЗДУМУВАВ»

Перший коментар бразильського новачка «Руху». 
 


– Це була моя мрія потрапити в Європу. Для мене це хороша можливість заявити про себе. Моя сім’я повністю підтримала мій вибір. Хотів би робити щасливими вболівальників «Руху». Мені дуже важливо, щоб вони отримували задоволення від моєї гри.

Вся Бразилія дихає футболом. У будь-якому куточку люди грають у футбол: починаючи від дітей і закінчуючи старшими людьми. У фавелах вирує неабияке життя. Бразилія справді є столицею футболу. Особисто я почав займатися в 7 років. 

Мені пощастило грати у бразильській Серії А. У цьому Чемпіонаті дуже високий рівень майстерності футболістів. Зараз багато класних гравців повертаються до Бразилії з Європи звершувати свої кар’єри. Справді, я отримав великий досвід. Але я радий, що опинився у «Русі». Для мене це новий виклик. 

Мною цікавилися одразу декілька клубів. Я розглядав різні варіанти продовження кар’єри. Але коли мені надійшла пропозиція від «Руху» – я довго не роздумував. Одразу почав шукати інформацію про Львів та дізнався більше про Україну. Поспілкувався із друзями. Вони сказали, що Україна – це хороший трамплін для молодих бразильців. 

Ще коли був у Бразилії, я одразу почав переписуватися із Таллесом. Дуже багато його розпитував про «Рух», про інфраструктуру клубу, про побут, про колектив. Таллес дав мені виключно позитивну характеристику про «Рух». Я дуже радий, що в команді є мій співвітчизник, адже я розумію, наскільки важливо швидко адаптуватися людині з іншого континенту. Таллес мені одразу сказав, що робитиме все, щоб я якнайшвидше до всього призвичаївся. Також я спілкувався із колишнім гравцем «Руху» Габріелем Сантосом, адже раніше ми з ним грали в одній команді. 

Вважаю, що мої сильні сторони – це контроль м’яча та бачення поля. Подобається комбінаційний футбол. Це непритаманно бразильцям, але я люблю також грати на оборону. 

Мене дуже вразила інфраструктура «Руху». Тренуватися на такій базі – це мрія. Я собі не можу уявити, наскільки щасливі тут діти, які займаються футболом. У мене величезне бажання приступити до тренувань. Хочу одягнути бутси і в цю ж секунуду вийти на поле. Якщо говорити глобально, то я прагну допомогти своїй новій команді досягати високих цілей. 


loading...

0 коментарів

    Схожі новини