ДЮФЛУ. ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ «РУХУ» ЗДОБУЛИ 2 ОЧКИ В ЕЛІТ ЛІЗІ

«Жовто-чорні» вдома зіграли сухі нічиї з ФК «Львів» та двічі поступились на виїзді «Мункачу».

U-14. «Мункач» - АФ «Рух» - 2:0 (0:0).

Еліт ліга ДЮФЛУ. 8 тур. с. Дерцен, НТБ МФА.

АФ «Рух» U-14: Клименко, Давид, Огородник, Залипка, Ясінський, Шелепінський, Жураєв, Лильо, Деркач, Кашка, Клеутін.

Гра у першому таймі була рівною. «Жовто-чорні» мали момент у середині тайму та могли відзначатись наприкінці першої половини зустрічі, проте голкіпер «Мункача» діяв надійно. Долю матчу вирішили 2 епізоди у першій половині другого тайму. Спочатку господарі відзначились після подачі з кутового, а потім забили дальнім ударом – поразка команди Назара Савицького 0:2.

U-15. АФ «Рух» - «Львів» 0:0.

Еліт ліга ДЮФЛУ. 8 тур. Винники, НТБ «Рух».

Вилучення: Пач, 23 («Львів»)

АФ «Рух» U-15: Харечко, Фіцик, Горін, Крук, Дяк, Попович, Угринчук (Богун, 46), Черкес (Кравець, 40), Акбарі (Байдак, 64), Бондар (Мужиловський, 51), Денисов.

Підопічні Ельнура Велієва контролювали гру та йшли вперед, що призвело до вилучення гравця суперника у середині першого тайму. «Жовто-чорні» продовжили атакувати та створили декілька небезпечних нагод, але забити «Руху» так і не вдалось – безгольова нічия.

U-16. «Мункач» - «Рух» - 2:1 (0:1).

Голи: Штокал, 24.

АФ «Рух» U-16: Бакус, Лапко (Наум, 77), Григораш (Паращук, 77), Ярош, Цюрпалевич, Хомич (Мікляш, 29), Штокал, Король (Сороколіт, 78), Коваль (Тарасевич, 57), Лемішко (Бейзик, 41), Шайда.

Підопічні Володимира Безубяка активно розпочали поєдинок та вийшли вперед у середині першого тайму. Штокал скористався помилкою голкіпера суперника та зробив рахунок 1:0. У другому таймі «жовто-чорні», на жаль, не змогли забити та пропустили двічі. У підсумку – мінімальна поразка на виїзді – 1:2.

U-17. АФ «Рух» - «Львів» 0:0.

АФ «Рух» U-17: Ванівський, Стрюков, Гришкевич, Соломка, Дрозд, Бойко, Рожко (Падук, 74), Ковалюк (Кулик, 57), Гаджиєв, Присяжнюк, Панченко.

Команди рівно розпочали поєдинок – «Львів» більше контролював м'яч, проте моментів не створював. А ось «Рух» вдало діяв на контратаках і мав гостріші епізоди попереду. Однак жодна з команд так і не змогла відзначитись у воротах суперника. У підсумку – нічия для підопічних Анатолія Беляя – 0:0.