ДЮФЛУ. ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ «РУХУ» ПЕРЕМОГЛИ «ВІК-ВОЛИНЬ»

У п'ятому турі Еліт Ліги «жовто-чорні» забили 6 голів та здобули чотири перемоги над «ВІК-Волинь».

U-14. АФ «Рух» - «ВІК-Волинь» 2:0 (1:0).

Еліт ліга ДЮФЛУ. 5 тур. Винники, НТБ «Рух».

Голи: Назаренко, 4, Шелепінський, 57.

АФ «Рух» U-14: Сірук, Чубко, Огородник, Назаренко (Ясінський, 44), Залипка (Кашка, 51), Слива (Лильо, 48), Лоїк, Шелепінський, Вонсович (Куляк, 36), Жураєв (Клеутін, 64), Деркач.

Підопічні Назара Савицького швидко вийшли вперед. Назаренко протягнув м'яч та результативно завершив атаку, відкривши рахунок у матчі. «Жовто-чорні» продовжили атакувати, завдяки чому наприкінці матчу зробили рахунок 2:0. Після подачі з кутового м'яч відлетів на Шелепінського, а той відправив його у кут воріт суперника.

U-15. АФ «ВІК-Волинь» - «Рух» - 0:1 (0:1).

Еліт ліга ДЮФЛУ. 5 тур. Володимир-Волинський, стадіон «Олімп».

Гол: Акбарі, 27.

АФ «Рух» U-15: Харечко, Фіцик, Горін, Крук, Курилишин, Попович (Дзюнь, 70), Бондар (Мужиловський, 50), Акбарі (Байдак, 78), Черкес (Кравець, 41), Угринчук (Богун, 41), Денисов.

«Рухівці» володіли ініціативою та мали кілька моментів у першому таймі, аби вийти вперед. Один з таких моментів на 27-ій хвилині завершився голом Аміра Акбарі. У другому таймі картина не змінилась, «жовто-чорні» контролювали гру. Перемога – 1:0.

U-16. АФ «Рух» - «ВІК-Волинь» 2:0 (2:0).

Голи: Лаптєв, 24, Коваль, 26.

АФ «Рух» U-16: Бакус, Григораш, Лапко, Цюрпалевич, Король, Штокал (Тарасевич, 45), Хомич, Лемішко (Сороколіт, 78), Коваль (Антоненко, 76), Лаптєв (Продиус, 78), Шайда (Бейзик, 45 (Наум, 79)).

Підопічні Володимира Безуб'яка контролювали гру та вже на 24-ій хвилині вийшли вперед. Після подачі з кутового м'яч затримався у штрафному майданчику суперника, після чого Лаптєв забив головою. Вже через дві хвилини «жовто-чорні» розігнали контратаку, після якої голом відзначився Коваль. «Рухівці» довели матч до логічного завершення – перемога 2:0.

U-17. «ВІК-Волинь» - АФ «Рух» - 0:1 (0:1).

Голи: Панченко, 8.

АФ «Рух» U-17: Пірожок, Стрюков, Соломка, Гришкевич, Ковалюк, Бойко, Волощук (Рожко, 86), Гаджиєв (Кулик, 50), Касарда, Панченко (Білевич, 85), Присяжнюк (Падук, 61).

«Рух» активно розпочав матч та вже на 8-ій хвилині вийшов вперед. Після подачі з флангу Панченко відзначився у воротах «ВІК-Волині». «Жовто-чорні» контролювали гру та ще мали кілька моментів, аби забити, проте після фінального свистка була зафіксована перемога команди Анатолія Беляя з рахунком 1:0.