ДЮФЛУ. ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ «РУХУ» ПЕРЕМОГЛИ «ПРИКАРПАТТЯ»

У шостому турі Еліт ліги «жовто-чорні» забили 16 голів, не пропустивши жодного, та здобули чотири перемоги над «Прикарпаттям».

U-14. АФ «Рух» - «Прикарпаття» 2:0 (0:0).

Еліт ліга ДЮФЛУ. 6 тур. Винники, НТБ «Рух».

Голи: Залипка, 43, Лоїк, 61.

АФ «Рух» U-14: Сірук, Давид, Огородник, Вонсович (Куляк, 59), Ясінський, Шелепінський, Лоїк, Жураєв (Лильо, 36), Залипка (Кашка, 59), Назаренко, Клеутін (Кузик, 55).

Наймолодша команда «Руху» в Еліт лізі ДЮФЛУ активно розпочала поєдинок. Вже у першому таймі відкривати рахунок міг Жураєв, але його удар прийняла на себе поперечка. А на початку другого тайму підопічні Назара Савицького все ж вийшли вперед. Назаренко виконав подачу з правого флангу, яку замкнув Залипка. А наприкінці матчу «жовто-чорні» подвоїли свою перевагу – Лоїку вдався чудовий удар з лінії штрафного майданчика. У підсумку – перемога 2:0.

Більше фото з матчу дивіться у галереї.

U-15. «Прикарпаття» - «Рух» - 0:5 (0:2).

Еліт ліга ДЮФЛУ. 6 тур. Івано-Франківськ, стадіон «Хет-трик».

Голи: Акбарі, 1, 17, Горін, 42, Угринчук, 45, Байдак, 56.

АФ «Рух» U-15: Харечко, Фіцик, Горін, Крук, Курилишин, Попович, Бондар, Акбарі, Кравець, Угринчук, Денисов.

Підопічні Ельнура Велієва відзначились голом вже у першій своїй атаці – Акбарі замкнув передачу партнера з флангу. Вже на 17-ій хвилині Акбарі оформив дубль – Амір отримав м'яч на лінії штрафного майданчика, обіграв захисника та відправив м'яч у сітку воріт суперника. «Жовто-чорні» значно переважали суперника, та на початку другого тайму забили втретє. Горін результативним ударом завершив подачу зі штрафного. Вже за 3 хвилини Угринчук зробив рахунок 4:0, а на 56-ій Байдак встановив остаточний рахунок у матчі – 5:0.

U-16. АФ «Рух» - «Прикарпаття» 6:0 (3:0).

Голи: Григораш, 9, Лемішко, 19, 66, Штокал, 21, Коваль, 59, Бейзик, 72.

АФ «Рух» U-16: Бакус (Гриців, 60), Лапко (Наум, 60), Григораш (Сороколіт, 60), Ярош (Паращук, 72), Цюрпалевич, Мікляш (Продиус, 50), Штокал (Хомич, 41), Король (Тарасевич, 45), Коваль, Бейзик, Лемішко.

Підопічні Володимира Безуб'яка чудово розпочали поєдинок – вже на 9-ій хвилині Григораш забив головою після подачі з кутового. Вже на 19-ій хвилині Лемішко відзначився аналогічним м'ячем. А ще через 2 хвилини рахунок розгромним зробив Штокал. У другому таймі картина гри не змінилась – «жовто-чорні» значно переважали свого суперника. На 59-ій хвилині вдало на добиванні зіграв Коваль, зробивши рахунок 4:0. До завершення поєдинку «рухівці» забили ще двічі – спочатку дубль оформив Лемішко, а згодом голом відзначився Бейзик. Підсумковий рахунок – 6:0.

U-17. «Прикарпаття» - «Рух» - 0:3 (0:2).

Голи: Ковалюк, 6, Соломка, 15, Присяжнюк, 57.

АФ «Рух» U-17: Пірожок, Стрюков, Соломка, Гришкевич (Данілевич, 27), Дрозд, Бойко, Рожко (Падук, 59), Гаджиєв (Вітюк, 73), Ковалюк, Присяжнюк, Панченко (Білевич, 77).

Найстарші юніори «Руху» також здобули перемогу. Вже на 6-ій хвилині рахунок у матчі відкрив Ковалюк – голкіпер «Прикарпаття» не впорався з дальнім ударом «рухівця». На 15-ій хвилині рахунок став 2:0 – Соломка на дальній стійці головою замкнув подачу з кутового. У другому таймі Присяжнюк зробив рахунок 3:0, після чого підопічні Анатолія Беляя спокійно довели матч до впевненої перемоги.

Після цього туру юніори «Руху» вийшли на перше місце у загальному заліку Еліт ліги ДЮФЛУ з 52 очками.