ДЮФЛУ. ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ «РУХУ» ПЕРЕМОГЛИ «КАРПАТИ» В ЕЛІТ ЛІЗІ

У четвертому турі Еліт Ліги «жовто-чорні» забили 8 голів, здобули три перемоги та зазнали однієї поразки.

U-14. УФК «Карпати» - АФ «Рух» - 0:5 (0:0).

Еліт ліга ДЮФЛУ. 4 тур. Львів, «Школяр».

Голи: Шелепінський, 43 (пен), Жураєв, 53, 67, 71, Клеутін, 68.

АФ «Рух» U-14: Клименко, Давид, Огородник, Ясінський, Залипка, Слива, Лоїк, Шелепінський, Лильо, Зелінський, Деркач.

Підопічні Назара Савицького впевнено перемогли своїх однолітків з «Карпат», проте у першому таймі обійшлось без забитих голів. А ось у другій частині зустрічі «жовто-чорні» забили аж 5 разів. Спочатку Шелепінський відзначився з пенальті, згодом Жураєв оформив хет-трик, а ще одним голом відзначився Клеутін. У підсумку – перемога «Руху» 5:0.

U-15. АФ «Рух» - УФК «Карпати» - 1:0 (0:0).

Еліт ліга ДЮФЛУ. 4 тур. Винники, НТБ «Рух».

Гол: Денисов, 40.

АФ «Рух» U-15: Харечко, Фіцик, Горін, Крук, Захарчук, Попович, Бондар, Акбарі, Черкес, Угринчук, Денисов.

Команда Ельнура Велієва активніше розпочала поєдинок і ще у першому таймі могла відзначатись у воротах суперника. Зокрема, на 20-ій хвилині Денисов не реалізував пенальті. Але у другому таймі «рухівці» все ж втілили свою перевагу у забитий м'яч – Денисов реабілітувався за епізод у першій половині зустрічі та забив єдиний гол у матчі.

U-16. УФК «Карпати» - АФ «Рух» - 1:2 (1:2).

Голи: Коваль, 8, Лемішко, 13.

АФ «Рух» U-16: Гриців, Лапко, Григораш, Ярош, Цюрпалевич, Мікляш, Штокал, Хомич (Бейзик, 55), Лемішко, Коваль (Тарасевич, 73), Шайда.

Вже у дебюті зустрічі «жовто-чорним» вдалась чудова контратака, яку перетворив у гол Коваль. А вже на 13-ій хвилині рахунок став 2:0 на користь «Руху» - Лемішко відзначився голом після чергового контрвипаду підопічних Володимира Безуб'яка. «Карпати» змоги відіграти один м'яч ще у першому таймі, але на більше господарі поля не спромоглись – перемога 2:1.

U-17. АФ «Рух» - УФК «Карпати» - 0:1 (0:1).

АФ «Рух» U-17: Ванівський, Стрюков, Соломка, Гришкевич, Ковалюк, Бойко, Волощук, Гаджиєв, Касарда, Панченко, Падук.

«Рух» важко почав зустріч і деякий час не міг взяти м'яч під свій контроль. Перевага «Карпат» перетворилась на забитий м'яч в середині першого тайму. Після цього підопічні Анатолія Беляя вирівняли гру, а у деяких епізодах навіть перехопили ініціативу. Проте, реалізувати створені моменти «рухівцям» так і не вдалось. Мінімальна поразка – 0:1.