ДЮФЛУ. ВИХОВАНЦІ АКАДЕМІЇ «РУХУ» - ДРУГІ У ЗАГАЛЬНОМУ ЗАЛІКУ

У десятому заключному турі першого етапу Еліт-ліги ДЮФЛУ «жовто-чорні» здобули 3 перемоги та одну нічию у матчах з «ВІК-Волинню».

U-14. ВІК-Волинь» - «Рух» - 0:2 (0:1).

Еліт ліга ДЮФЛУ. 10 тур. Володимир-Волинський, стадіон «Олімп».

Голи: Ясінський, 6, автогол, 67.

АФ «Рух» U-14: Клименко, Давид, Огородник, Залипка, Вонсович, Шелепінський, Жураєв, Лоїк, Ясінський, Кашка, Кузик.

Підопічні Назара Савицького володіли ініціативою у поєдинку і вже на 6-ій хвилині вийшли вперед. Ясінський замкнув простріл партнера з правого флангу. «Рухівці» продовжували атакувати, але другий гол залетів у ворота «ВІК-Волині» вже наприкінці матчу. Захисник суперника у намаганні вибити м’яч зі штрафного майданчика забив його у свої ворота.  Впевнена перемога «Руху» U-14 з рахунком 2:0 і як підсумок - друге місце у своїй віковій групі.

U-15. АФ «Рух» - «ВІК-Волинь» 2:2 (0:2).

Еліт ліга ДЮФЛУ. 10 тур. Винники, НТБ «Рух».

Голи: Крук, 57, Мужиловський, 71.

АФ «Рух» U-15: Харечко, Фіцик, Горін, Крук, Курилишин (Кравець, 52), Попович (Мужиловський, 65), Угринчук (Богун, 57), Черкес, Акбарі (Байдак, 50), Бондар (Захарчук, 56), Денисов.

Підопічні Ельнура Велієва мали моменти у першому таймі, але не змогли реалізувати їх, а натомість двічі пропустили. У другій частині зустрічі «рухівці» затиснули суперника на його частині поля у намаганні зрівняти рахунок. І це їм вдалося – спочатку Крук забив зі штрафного, а потім Мужиловський зробив рахунок 2:2 після сольного проходу. У підсумку, перша сходинка у групі - за «рухівцями».

U-16. ВІК-Волинь» - «Рух» - 0:3 (0:3).

Голи: Коваль, 7, 25, Лемішко, 40.

АФ «Рух» U-16: Гриців, Лапко Наум, 49), Паращук, Ярош, Цюрпалевич (Сороколіт, 49), Мікляш (Хомич, 49), Король (Продиус, 55), Штокал (Тарасевич, 44), Коваль, Лемішко, Шайда (Бейзик, 44).

Підопічні Володимира Безубяка вирішили долю матчу ще у першому таймі. Вже на 7-ій хвилині Коваль вивів «жовто-чорних» вперед. А на 25-ій півзахисник оформив дубль завдяки якісним індивідуальним діям. Ще до перерви рахунок 3:0 на користь «Руху» зробив Лемішко, скориставшись помилкою суперника. У другому таймі команди голів не забивали, отже, впевнена перемога «рухівців» 3:0.

U-17. АФ «Рух» - «ВІК-Волинь» 2:0 (1:0).

Голи: Падук, 9, 63.

АФ «Рух» U-17: Пірожок, Стрюков, Данілевич, Соломка, Дрозд, Бойко, Рожко, Ковалюк, Гаджиєв (Присяжнюк, 46), Кулик (Вітюк, 68 (Білевич, 75)), Падук.

Підопічні Анатолія Беляя володіли ініціативою з перших хвилин поєдинку. Вже на 9-ій хвилині Падук вивів «жовто-чорних» вперед, вдало зігравши на добиванні. У другому таймі картина гри не змінилась, а Падук оформив дубль після передачі Дрозда з флангу. У підсумку – перемога 2:0 і підсумкове третє місце у групі.

У загальному клубному заліку першого етапу Еліт-ліги ДЮФЛУ вихованці АФ «Рух» посіли друге місце з 80-ма очками в активі. «Жовто-чорних» у боротьбі за першу сходинку на 2 пункти випередив «Мункач». У підсумку, усі команди «Руху» будуть виступати у групі А на другому етапі змагань, який розпочнеться навесні 2022-го року.