ДЕБЮТНИЙ ГОЛ ДОВГОГО, ДУБЛІ РОГАЧОВА І БОЙЧУКА

Підопічні Леоніда Кучука забили 8 голів у спарингу з аматорським колективом з Івано-Франківщини.

«Жовто-чорні» впродовж усього поєдинку володіли тотальною перевагою на полі і вже до перерви оформили супернику погром. Розпочав побиття «Юності» Руніч, відзначившись вже на 7-ій хвилині, а продовжив його 19-річний Рогачов, який на старті поєдинку замінив Дідика. Нікіті вистачило 20-ти хвилин перебування на полі, аби оформити дубль. Обидва голи вийшли напрочуд красиві: перший юнак забив кіперу між ніг, другий – від стійки. На перерву «Рух» пішов, ведучи в рахунку 4:0. Гол у роздягальню записав до свого активу Сич.

У другому таймі «жовто-чорні» продовжили гольову феєрію.  І забивали на всі смаки. Бойчук точно пробив у дальній кут, а через кілька хвилин теж оформив дубль, обігравши кіпера та закотивши у порожні ворота. Поміж голами Бойчука свій гол забив і Карабін, який теж вийшов переможцем у дуелі з воротарем. Згодом свій дебютний м’яч за «Рух» забив досвідчений Олексій Довгий, який вдало зіграв головою під час подачі кутового. Власне, це і був фінальний акорд гольового спарингу, в якому «Рух» відзначився 8 разів у ворота своїх суперників.

Спаринг. «Рух» (Львів) – «Юність» (Верхня, Івано-Франківська обл.) 8:0 (4:0)