БОЙОВА НІЧИЯ ЮНІОРІВ «РУХУ» І «ШАХТАРЯ»

Гол Богдана Слюбика на 90-ій хвилині зустрічі допоміг «жовто-чорним» вирвати нічию у грі з «гірниками» – 2:2.

Перший момент біля воріт суперника «жовто-чорні» створили після подачі з кутового. Віталій Холод завдавав удару головою, проте голкіпер «гірників» легко забрав м’яча до рук. На 13-ій хвилині донецький «Шахтар» вийшов уперед – відзначився Кирило Сігеєв. Вже через декілька хвилин львів–яни зрівняли рахунок. Руслан Непейпієв після сольного проходу заробив для своєї команди пенальті і сам же впевненим ударом по центру реалізував його. На 30-ій хвилині двобою «гірники» знову вирвалися уперед. Олександр Ющенко точно пробив у дальній кут воріт – 2:1. Попри велике бажання і моменти Квасниці та Непейпієва, на перерву команди пішли із мінімальною перевагою в рахунку на користь гостей.

На початку другої половини зустрічі гол у ворота Дениса Твардовського міг забити Віталій Холод. Гравець «жовто-чорних» ударом головою переграв голкіпера «Шахтаря», однак суперника врятувала стійка. Зрівняти рахунок згодом намагалися Підгурський, Квасниця та Федор, проте м’яч летів вище. А на останній хвилині основного часу «Рух» таки зумів вирвати нічию. Після подачі кутового воротар «гірників» парирував перший удар, але на добиванні опинився Богдан Слюбик. Відтак, нічия 2:2 у поєдинку представників України в Юнацькій Лізі УЄФА.

Чемпіонат України U-19. «Рух» (Львів) – «Шахтар» (Донецьк) 2:2 (1:2).

1 вересня 2022 року. Винники, стадіон ім. Богдана Маркевича.

Голи: Непейпієв, 20 (пен.), Слюбик, 90 – Сігеєв, 13, Ющенко, 30.

Попередження: Федор, 27, Підгурський, 36, Кітела, 80.

«Рух» U-19 (Львів): Герета, Роман, Слюбик, Холод, Кітела, Підгурський, Федор, Пастух (Боцьків, 76), Квасниця (Касарда, 68), Непейпієв, Теслюк (Столярчук, 62).