БОРЯЧУК ТА БІЛИЙ – ПРО ПЕРЕМОГУ НАД «ОЛІМПІКОМ»

Коментарі «рухівців» після заключного домашнього матчу сезону.
 


Андрій БОРЯЧУК, гравець ФК «Рух»: «Потрохи набираю свою форму. Завжди прагну грати якнайкраще та допомагати команді. Потрібно продовжувати й надалі в такому дусі. Повинні перемагати та здобувати очки. 

Ми були налаштовані на гру. Розуміли, що на нас чекає непростий матч, тому з перших хвилин почали пресингувати суперника та вибігали в контратаки. Гравці «Олімпіка» припускалися помилок, а ми ними скористалися сповна. Перший тайм вирішив долю зустрічі. 

Під час мого забитого голу дуже класну передачу віддав Богдан Бойчук. Я оцінив ситуацію, побачив, що кіпер трішки вийшов з лінії воріт, і пробив головою. На щастя, влучив у ствір». 
 


Максим БІЛИЙ, гравець ФК «Рух»: «Цей поєдинок продемонстрував, на що ми спроможні, коли на нас не тисне результат. Грали спокійно, розкуто, як-то кажуть, у своє задоволення. Забили чудові м’ячі й тим самим потішили вболівальників, які сьогодні прийшли на стадіон нас підтримати. Сподіваюсь, у наступному сезоні їх буде більше. Вітаю всіх з перемогою. Залишилась ще одна гра, після чого будемо готуватися до наступного сезону. 

Тренерський штаб стабілізував склад, вніс мінімальні зміни, тому показуємо якісну гру. Будемо рухатися в цьому напрямку. У нас важкий графік, адже впродовж місяця граємо через кожні три-чотири дні, тому в другому таймі грали по рахунку. Віддали ініціативу «Олімпіку», але гру ми контролювали до фінального свистка».


loading...

0 коментарів

    Схожі новини