БЛАГОДІЙНИЙ МАТЧ ЗІРОК НА АКАДЕМІЇ «РУХУ» ЗІБРАВ БІЛЬШЕ 277 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ДОНАТІВ

 

Команда «All Stars» перемогла збірну артистів України з рахунком 10:6 у благодійному матчі «Віримо в ЗСУ» в рамках проєкту «Спорт зігріває».

Футбольний клуб «Рух» став співорганізатором цієї гри, яка об'єднала на футбольному полі Академії «Руху» відомих блогерів, акторів, співаків і футболістів. На засніженому газоні панували бурхливі емоції, учасники заходу віддавалися на повну, незважаючи на те, що дехто з них уперше в житті взяв участь у такому матчі.

Але найголовнішою перемогою вечора став той факт, що завдяки донатам глядачів вдалося зібрати понад 277 тисяч гривень на потреби наших захисників і захисниць. Донати продовжували надходити і після закінчення цієї цікавої та видовищної гри. Всі зібрані кошти підуть на закупівлю термобілизни для українських воїнів у межах проєкту «Спорт зігріває».

Найбільший донат вечора в розмірі 100 тисяч гривень надіслав Микола Табулович, за що йому особлива подяка.

Григорій КОЗЛОВСЬКИЙ: «На нашій Академії «Руху» відбувся благодійний матч зірок «Віримо в ЗСУ». У символічному поєдинку зустрілися збірна артистів України та команда «All Stars» зі Селезньовим, Федецьким, Кополовцем, Вацком у складі. Головна мета – зібрати кошти на закупівлю термобілизни для допомоги 5-му окремому штурмовому полку ЗСУ, 93-ій окремій механізованій бригаді ЗСУ «Холодний Яр», 125-ій окремій бригаді територіальної оборони ЗСУ. Лише під час поєдинку вдалося зібрати завдяки вашим донатам понад 200 000 гривень, але найприємніше те, що ви продовжуєте надсилати свої донати і після гри. Станом на цю хвилину нам вдалося зібрати вже понад 277 000 гривень. Дякую усім за таку активність. Ви – найкращі! Впевнений, що це далеко не останній благодійний матч зірок на нашій Академії! Ми продовжуємо допомагати нашим захисникам! Слава Україні!»

Неперевершені емоції з благодійного матчу за цим посиланням.


loading...

0 коментарів

    Схожі новини