4 КОМАНДИ «РУХУ» ГРАТИМУТЬ В ЕЛІТ-ЛІЗІ ДЮФЛ

 

1 вересня повноцінно розпочала діяльність одна з найкращих футбольних Академій України. Вже сформовані навчально-тренувальні групи, які навчатимуться в Академії футболу ФК «Рух».

Загалом Академія ФК «Рух» налічує більше 1000 дітей та розділена на кілька підрозділів: Професійна Академія, Академія Б та Дитяча Академія.

Усього в Професійній Академії 6 команд різних вікових категорій – від U-12 до U-17. 4 найстарші команди вже найближчої суботи розпочнуть шлях в Еліт лізі ДЮФЛ України. Колективи U-12 та U-13 гратимуть у чемпіонаті області та братимуть участь у Всеукраїнських та міжнародних турнірах. Загалом проходити навчання та здобувати професійні навички, які необхідні футболістам, будуть 150 дітей з усієї України.

Академія Б також налічує 6 колективів у вікових категоріях від U-12 до U-17, які фактично є дублями команд Професійної Академії. 4 найстарші команди гратимуть у Вищій лізі ДЮФЛ України. В Академії Б займається 200 дітей, які потенційно можуть потрапити до Професійної Академії. За гравцями постійно стежать селекціонери та тренери «Руху», які можуть прийняти рішення про переведення гравця у Професійну Академію.

У Дитячій Академії займаються діти віком від 7 до 12 років. Всього в структурі Дитячої Академії «Руху» налічується близько 800 дітей цього віку. У майбутньому вони повинні стати основою команд Професійної Академії та Академії Б.

Влітку селекціонери та тренери Академії ФК «Рух» продивились тисячі дітей з усієї України, аби на навчання до Академії потрапили найталановитіші гравці.

 

 

Директором Професійної Академії ФК «Рух» став Сергій Зайцев – колишній футболіст та тренер з багаторічним досвідом роботи як в українських, так і в закордонних клубах.

«Наше завдання – створити Академію, яка цілеспрямовано працюватиме на всебічний розвиток дітей. Щоб вони були не тільки професійними футболістами, але й комфортно почували себе у соціумі. Ми відходимо від усіх принципів, які були до цього в Україні. Це стосується тренувального процесу, виховання, навчання і тому подібне.

Щодо футболу, у нас чудово розроблена спеціальна програма для виховання найкращих футбольних кадрів. Також ми приділяємо велику увагу навчанню. Якщо дитина не встигає у навчанні, вона не буде тренуватись поки не покращить результати у школі.

В Академії з дітьми будуть займатись вчителі з багатьох іноземних мов: італійської, англійської та іспанської. Ми хочемо виховати ментально сильну людину, яка не загубиться у нашому соціумі. Буде вихованою, розумною і сильною у футболі».

Представлення команд Професійної Академії ФК «Рух»

 

Команда U-17. Старший тренер – Анатолій Беляй.

 

 

«У нашій команді 23 дитини: 2 воротарі і 21 польовий гравець. Ми відбирали дітей по всій Україні – в нашій команді 2 гравці з УФК «Дніпро», є хлопці з Житомира, Одеси. Наше головне завдання – виховання повноцінних членів суспільства та постачання футболістів у команду U-19. Водночас тренерський штаб та футболісти ставлять перед собою максимальні цілі на найближчий сезон ДЮФЛ – боротися за призові місця».

Команда U-16. Старший тренер – Володимир Безуб'як.

 

 

«Під моїм керівництвом виступатиме 21 гравець. В команді цієї вікової категорії є футболісти з Вінниці, Запорізької, Одеської, Житомирської та Івано-Франківської областей. Хочеться розширювати географію, адже Академія створена для досягнення найвищих цілей. Ми будемо стежити за гравцями по всій Україні, професійний селекційний відділ дозволяє це зробити. Завдання – не взяти готових гравців, а знайти дітей з перспективою та створити з них футболістів. На наступний сезон ДЮФЛ ми ставимо завдання покращити індивідуальну майстерність, поставити командну гру та вийти у фінал Еліт ліги. Вважаю, що глобально ми повинні створити конкуренцію «Шахтарю» та «Динамо». З тими умовами, які для нас створені, на менше ми не розраховуємо».

Команда U-15. Старший тренер – Ельнур Велієв.

 

 

«Моя команда складається з 22 футболістів. В основному це хлопці з інших міст: з київського «Динамо», «Шахтаря», «Карпат», Одеси - одним словом з усієї України. Всі гравці пройшли декілька етапів відбору, після чого ми проводили селекційні збори, на яких відбирали найперспективніших дітей в Академію. Завдання на наступний сезон – виховати футболістів для старших вікових категорій Академії, а також грати у фіналі ДЮФЛ. Нам під силу реалізувати ці задачі».

Команда U-14. Старший тренер – Назар Савицький.

 

 

«Станом на сьогодні в команді перебуває 25 дітей. Всі вони відібрані з різних куточків України: Львів, Львівська область, Луцьк, Рівне, Одеса, Хмельницький. Навіть є хлопець з Таджикистану. Гравці, які вступили в Академію, займаються футболом з 5-6 років, у кожного з них було чимало перемог. А наша новостворена команда вже встигла перемогти на міжнародному турнірі UtmostCup у Вінниці. Основне наше завдання – навчати та розвивати потенціал дітей, виховувати в них характер переможців, тому на наступний сезон ставимо перед ними найвищі цілі».


loading...

1 коментарів

  • Н

    Нікіта 16 років

    2 вересня 2021 р., 13:01

    Гравець команди " Арсенал Київ "

Схожі новини