ІГОР ДЕДИШИН – ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ФК «РУХ»

Головна Новини / ІГОР ДЕДИШИН – ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ФК «РУХ»

Сьогодні, 24-го липня, на передсезонній прес-конференції спортивний директор клубу Володимир Лапіцький та тепер вже виконавчий директор «Руху» Ростислав Пузанський представили громадськості нового генерального директора клубу.

Ігор Дедишин - футбольний функціонер із великим досвідом за плечима. Як зазначив Володимир Лапіцький, цей менеджер вже довгий час працює у структурі клубу та допомагає не лише мудрими порадами, а й конкретними справами. Робочі закордонні візити працівників нашого клубу у європейській футбольні академії також відбувалися саме за ініціативи Ігоря Дедишина.

ПРО СВОЄ ПРИЗНАЧЕННЯ:

- Традиційно хочу подякувати всім за довіру, в першу чергу нашому Президенту, Григорію Петровичу Козловському, - каже генеральний директор ФК «РУХ» (Львів) Ігор Дедишин. - Історія стосунків з клубом «Рух» у мене давня і довготривала, безпосередньою роботою у структурі команди я займався приблизно півтора року і не прагнув жодних статусів і посад. Набагато важливіше бути причетним і дотичним до тих проектів, які втілюються в життя. Але цей проект, над яким ми працюємо, багатий не лише професійною командою. Його основа і фундамент – дитяча академія, про яку ведеться багато розмов у Львові. Наразі йде активний процес будівництва академії, і з самого початку мені було цікаво розвивати цю ідею, бути свідком того, як вона трансформувалась у концепцію, потім – у проект і далі – у стадію реалізації. Це вершина проекту тої професійної команди «Руху», який ми хочемо бачити у майбутньому. Тож коли надійшла пропозиція стати генеральним директором клубу, мені було трохи некомфортно, адже мене влаштовувала тодішня власна роль . Але Григорій Петрович вміє переконувати… (Сміється) . Вважаю, що це нова і дуже цікава сторінка у моєму житті, новий виклик, з яким, переконаний, я і ми всі впораємось на відмінно. Ростиславу Пузанському і Володимиру Лапіцькому дякую за підтримку та співпрацю, яка існує. У такому колективі дуже комфортно працювати. Здорові амбіції переповнюють. Маємо багато цікавих задумів, які, сподіваюсь, зможемо у майбутньому реалізувати.

ПРО РІШЕННЯ КЛУБУ ПЕРЕЇХАТИ ДО ЛЬВОВА:

-Тут треба виокремити кілька складових. Рішення про переїзд було прийнято ще минулого року. Клуб, який діяв до того у формі громадської організації, у такому форматі себе вичерпав. Тож ми вирішили створити комерційну структуру, Товариство З Обмеженою Відповідальністю, яке отримало зараз атестат на новий сезон. Ми підійшли до такого етапу, коли потрібно формувати повноцінну структуру, бізнес-модель в тому числі. Ідея, щоб переїхати до Львова виникла спонтанно, пов’язано це було з реконструкцією стадіону у Винниках. Переїхавши до Львова, на «Скіф», ми одразу відчули, що інтерес львівських вболівальників до нашої команди досить значний, відтак і було прийнято рішення, що клуб стане не лише командою для винниківчан, а й для львів’ян. Прагнемо орієнтуватись на широку аудиторію, бути ближчою до неї. Звісно, що футбольний клуб «Рух» назавжди залишиться вдячний винниківчанам і завжди підкреслюватиме, звідки його коріння. Він там народився, і державна реєстрація товариства досі залишається у Винниках, це також данина цьому містечку. Львівським вболівальникам ми хочемо запропонувати щось нове і цікаве. Проробили плідну роботу, щоб оновити клуб і його сприйняття та залучити якомога більшу кількість вболівальників на трибуни за участі команди «Рух».

ПРО ЗАДУМ РЕБРЕНДИНГУ ТА ЙОГО МЕТУ:

-Задуму щодо докорінних змін спочатку не було. Він прийшов з часом, з приходом нового тренерського штабу. Все почалося з простого, із запитання до самих себе: у який футбол мав би грати футбольний клуб «Рух» та в майбутньому його академія? Спершу ми вирішили описати стиль клубу, і на наступному етапі його похідні, ширші фундаментальні засади діяльності клубу, такі як місія, візія, базові цінності, філософія, ідеологія, стратегія тощо. Все це робилось для того, аби в людей виникли правильні асоціації і вони поділяли наше бачення розвитку. Після написання всіх базових засадничих речей, вирішили, що все описане потрібно відтворити візуально. Адже візуалізація – це торгова марка, бренд клубу, його емблема, в якій ми хотіли внести всі наші очікування на сьогодні і завтра. Мали на меті створити таку емблему, яка би відтворювала ідеологію та філософію клубу, а заодно – буде сучасною і випереджати час. Клуб влаштував своєрідний мінітендер, і дійшли висновку, що найкраще втілити всі наші задуми у життя зможе фірма «Brendari» з Івано-Франківська, які вже детальніше зможуть розповісти про те, як відбувався цей процес.

ПРО НОВИЙ ЛОГОТИП «РУХУ»:

- Коли ми побачили нове лого клубу, були захоплені. Всі єдиноголосно проголосували «за». І в першу чергу, Президент клубу. Рішення було безапеляційним. Ми прагнемо творити власну історію успіху. Коли працювали над філософією клубу, поставили собі за мету, що клуб хоче представляти місто Львів і західний регіон. Історично так склалось, що місто Львів ніколи не нападало першим, а лише оборонялось. Відповідно, нам теж хотілося відтворити це у своїй філософії клубу. Ми позиціонуємо себе як клуб, який стоїть на сторожі цих цінностей, в основі якого стоїть видовищний футбол, який ми хочемо демонструвати на полі, - резюмував генеральний директор клубу.

Довідка

ІГОР ДЕДИШИН

Вік: 42 роки

 • Народився 9 березня 1977 року в селі Крупсько Львівської області.
 • У 1999-му році закінчив факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.
 • 1991-2001 роки – керівник відділу спорту у газеті «Експрес».
 • 2001-2002 роки – директор та головний редактор всеукраїнської газети «Спортпанорама».
 • 2002-2004 роки – керівник служби інформації та рекламно-видавничого відділу ФК «Карпати».
 • 2004-2006 роки – директор ПП «Карпати Спорт Маркетинг».
 • 2006-2007 роки – комерційний директор ФК «Карпати».
 • 2007-2009 роки – заступник генерального директора ФК «Карпати».
 • 2009-2015 роки – генеральний директор ФК «Карпати».
 • 2014-2015 роки – генеральний директор медіа-холдингу ZIK.
 • з 24 липня 2019 року - генеральний директор ФК "Рух" (Львів).

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти