ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ, САШКО!

Головна Новини / ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ, САШКО!

Багаторічний гравець і екскапітан «жовто-чорних» Олександр Ільющенков завершив виступи за львівський «Рух».

Олександр – один з небагатьох футболістів, які разом з «Рухом» пройшли усе горнило Першої ліги – від старту команди у дивізіоні до підвищення у класі. Приєднавшись до «жовто-чорних» влітку 2017-го року, Сашко одразу став основним кіпером «Руху». Завдяки своїм лідерським якостям – умінню згуртувати колектив та величезному досвіду виступів – з другого сезону партнери довірили Ільющенкову виводити команду на поле з капітанською пов’язкою. У футболці «Руху» Сашко провів 46 поєдинків, з них – 17 відстояв на нуль. На футбольному полі це шалений професіонал та ентузіаст, поза ним – товариський хлопець, який вміє пожартувати та допомогти порадою, зразковий сім’янин та батько, який виховує двох прекрасних діток.

Футбольний клуб «Рух» щиро дякує Олександру Ільющенкову за цей довгий період, проведений у колективі, сумлінну працю, вірність та старання, та бажає успіхів у його подальшій кар’єрі!  

Володимир Лапіцький, спортивний директор ФК «Рух»: «Олександр Ільющенков є, так би мовити, «динозавром» футбольного клубу «Руху», адже у нашій команді він був ще з 2017-го року. Кажемо йому велике дякую за те, що він завжди був професіоналом своєї справи на футбольному полі та гідно виконував роль капітана. В житті це людина, яка заслуговує лише хороших слів. Бажаємо йому в подальшій кар’єрі лише успіхів і здоров’я. Від імені всього клубу кажемо йому не «прощай», а «до побачення» тому, що Президент «Руху» Григорій Козловський неодноразово пропонував Сашку, аби він залишився працювати в клубі. Гадаю, ми ще точно побачимо Олександра Ільющенкова в «Русі», щоправда вже в іншій ролі. Він буде працювати на благо львівського та українського футболу. Впевнені, що Сашко передаватиме свої воротарські знання молодим футболістам. Бажаємо, аби Олександр завжди залишався такою ж порядною людиною, як він є». 

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти