ДУЦЬ, КРИВЦОВ І ХОЧОЛАВА – ПРО СПАРИНГ «ШАХТАР» – «РУХ» (ВІДЕО)

Головна Новини / ДУЦЬ, КРИВЦОВ І ХОЧОЛАВА – ПРО СПАРИНГ «ШАХТАР» – «РУХ» (ВІДЕО)

Коментарі футболістів «Руху» та «Шахтаря» після товариського спарингу.  

ІГОР ДУЦЬ, гравець ФК «Рух»: «Спаринг був дуже цікавим. Дуже добре, що в нас була можливість зіграти з такими суперниками. Ми побачили, що нам є куди рости і над чим працювати. Матч з «гірниками» був показовий. Будемо старатися вдосконалюватися.

«Шахтар» – це топ-команда. Швидкість думки, точність передач, переміщення по полю у них на іншому рівні. Гадаю, ні для кого не секрет, що це топова команда України і не тільки. Результат закономірний. Вони дуже класно виглядають. Бажаю їм лише успіхів.

СЕРГІЙ КРИВЦОВ, гравець ФК «Шахтар»: «Сьогодні була хороша гра. Вважаю, що в позитивному плані цей поєдинок був сприйнятий, як нами, так і «рухівцями». Сподобалося, що «Рух» грав у змістовний футбол. Вони старалися виходити з оборони в атаку через пас, комбінувати, а не просто бити мяч вперед. Я дивився поєдинок львівян з «Динамо». Як на мене, «Рух» виглядав переконливіше. Гадаю, ця команда буде боротися в УПЛ за першу шістку. Не було змісту «жовто-чорним» в товариській грі грати в оборонний футбол. Наш суперник намагався грати в атакуючий футбол. Хлопці показали себе із кращого боку. Гадаю, в «Руху» не було ще ігор такого рівня. Позавчора команда зіграла з «Динамо», сьогодні з «Шахтарем». Це дуже хороший досвід для львівського клубу.

Для нас це був хороший підготовчий матч перед поєдинком з «Динамо». Ми відчули ігрові взаємозв’язки, тактичні моменти. «Рух» сьогодні грав в атакуючий футбол. Для нас це перша контрольна гра. Гадаю, сьогодні лише плюси можна занести в актив, як нам, так і «Руху».

ДАВИД ХОЧОЛАВА, гравець ФК «Шахтар»: Скажу відверто, «Рух» справив на мене хороше враження, особливо, у першому таймі. У другому таймі у них було мало замін, але все одно добре себе проявили. Виходили з оборони чудово, пробують у футбол грати. Гадаю, у «Руха» є всі якості, аби грати у першій шістці Премєр-ліги. Будуть боротись за високі місця і щонайголовніше - демонструвати якісну гру.

Всім потрібні були емоції, і ця товариська гра дуже позитивно на нас вплинула. Ми тренуємось, аби перемагати у матчах. Ця гра піде користь і для нас, і для «Руха».

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти