Стань новим Мессі разом з «Рухом»

 

Набір у Професійну Академію «Руху» проходитиме в чотири етапи. Починаючи з 22 травня до 20 серпня 2021 року відбуватимуться селекційні табори і відбори. 

 

Якщо ти з дитинства мрієш стати професійним футболістом, у тебе є унікальний шанс продовжити навчання в найсучаснішій футбольній Академії України. Академія «Рух» проводити набір дітей від 2005 по 2010 року народження. Щоб потрапити в Академію, необхідно пройти кілька етапів відбору. Вас чекає спеціальне тестування з використанням сучасних технологій, тести на швидкість, координацію, реакцію, силу стрибки та психічне здоров'я. Ми будемо раді кожному юному гравцеві, який заповнить анкету на нашому сайті та прибуде до нас на відбір в Академію «Рух» Львів!

Кожен, хто заповнить анкету онлайн, тому на пошту прийде інформація про точну дату, час і місце проведення розгляду кандидатів. Також рекомендуємо вам заздалегідь розпочати підготовку до відбору. Вже зараз ви можете тренувати свої швидкісні якості, відточувати техніку володіння м'ячем, виконувати розвиваючі вправи на  реакцію та силу стрибка. Незабаром на нашому сайті буде опублікований список вправ, які будуть вас чекати на тестуванні. А поки, не втрачайте час і заповнюйте онлайн-анкету, якщо хочете потрапити на відбір в найсучаснішу футбольну Академію країни!

 

- Скільки коштує навчання в Академії?
- Навчання безкоштовне. Всі, хто поступив в Академію "Рух" будуть забезпечені проживанням, харчуванням, екіпіровкою.

- Де буде проходити навчання в школі?
- Хлопці будуть навчатися в школі, яка розташована поруч з Академією. Також для них будуть організовані додаткові уроки з англійської мови та інших предметів.

- Скільки за часом займає відбір?
- Відбір займе близько 2 годин. Таким чином, ви зможете приїхати до Львова вранці, пройти відбір і виїхати з міста ввечері.

- В які конкретно дати пройде відбір?
- Кожні вихідні буде відбір одного певного року народження. Ви заздалегідь отримаєте на пошту інформацію про те, коли ми запрошуємо вас на проходження відбору.
 

Телефон для довідок: +380979922655.