БАЛКАНСЬКЕ ПІДСИЛЕННЯ «РУХУ»

Головна Новини / БАЛКАНСЬКЕ ПІДСИЛЕННЯ «РУХУ»

Новачками «жовто-чорних» стали серб Мілош Стаменковіч і словенець Ерік Ґліха. Угода з гравцями розрахована на два роки.

Українські вболівальники пам’ятають виступи Мілоша Стаменковіча в Прем’єр-Лізі за кам’янську «Сталь» у сезоні 2016/17 років. Центрбек є вихованцем футбольних шкіл «Земуна», «Црвени Звезди» та «Радничка». 8 років тому разом із ФК «Борча» гравець дебютував в елітному футбольному дивізіоні Сербії. Згодом захищав кольори єреванського «Арарату» та «Шираку» із Гюмрі. Останнім клубом Мілоша Стаменковіча був казаський «Іртиш». Кольори «Руху» центральний оборонець захищатиме під 32-им номером.

Мілош Стаменковіч, гравець ФК «Рух»: «Я вже знав цей тренерський штаб. Ми близько року були на звязку з клубом. Слідкував за «Рухом». Коли команда вийшла в Премєр-Лігу, то вирішив перейти в цей клуб. Раніше я вже грав рік в Україні. Є хлопці, яких я вже знаю, які допомагали мені тут освоїтися. Гадаю, я швидко адаптуюся. В мене дуже приємні та позитивні враження від Львова. Це місто мені дуже подобається. «Рух» – це дуже хороша команда. 

Інший новобранець «Руху» словенець Ерік Ґліха. Грає на позиції лівого захисника. Йому 23 роки. Раніше Ґліха викликався до молодіжної збірної своєї країни (10 матчів). У своїй клубній кар’єрі грав здебільшого за словенські клуби («Триглав», «Алюміній», «Анкаран», «Крка»). У «Русі» Ерік гратиме під 12-им номером.

ЕРІК ҐЛІХА, гравець ФК «Рух» (Львів):  «Перехід у «Рух» – це новий для мене виклик. Хочу своєю грою принести користь команді. Прийняли добре. Умови для тренування просто фантастичні. Сам я родом зі Словенії. Граю у футбол, скільки себе памятаю. До переїзду в Україну небагато знав про ваш чемпіонат. Тому мені є багато чому вчитись. Мілош потрохи вводить мене у курс справ». 

Володимир Лапіцький, спортивний директор ФК «Рух»: «Іван Федик разом з Леонідом Кучуком працював із Мілошем Стаменковічем в кам’янській «Сталі», тому він прекрасно знає його можливості. Мілош міг опинитися в нашому клубі ще взимку, але так склалися обставини, що перенесли цей трансфер. Це досвідчений футболіст. Віримо, що Мілош допоможе нашій команді.

Стосовно Еріка, то цей трансфер – заслуга гендиректора «Руху» Ігоря Дедишина, адже він свого часу працював у Словенії й певні зв’язки в нього в цій країні збереглися. Є знайомі агенти, які порадили цього молодого футболіста. Ми також переглянули його можливості на полі. Ерік грає на позиції лівого захисника. Саме цю позицію нам потрібно було дуже закрити. Вважаю, що у цього футболіста є дуже хороші перспективи».

 

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти