З НОВИМ 2020-ИМ РОКОМ!

Головна Новини / З НОВИМ 2020-ИМ РОКОМ!

Новорічне привітання Президента «Руху» Григорія Козловського вболівальникам «жовто-чорних».

Дорогі вболівальники! Від імені футбольного клубу «Рух» сердечно вітаю Вас з Новим 2020-им роком!

Передусім, хочемо висловити вдячність за ту палку підтримку, яку наша команда відчувала від Вас на футбольному полі та поза його межами у 2019-му. Той факт, що Новий 2020-ий рік «Рух» зустрічає на вершині турнірної таблиці - і Ваша заслуга! Радіємо, що впродовж усього року мали честь розділяти з Вами солодку радість від тріумфів, які подарував нам незабутній 2019-ий!

У році, що минає, про футбольний клуб «Рух» заговорила вся футбольна Україна. Ми провели масштабний ребрендинг та переїхали до Львова, підкріпили появу нового футбольного бренду Західної України своїми результатами на футбольному полі, але зупинятись на досягнутому не збираємось!

Ми рухаємось далі, рухаємося тільки вперед! Віримо, що 2020-ий стане ще успішнішим, ніж попередній, адже в нас із Вами дуже амбітні цілі. З Вашою підтримкою - нашим найкращим мотиватором, який додає впевненості та бажання постійно прогресувати, - ми цілком впевнені, що здатні досягнути своєї мети вже у цьому сезоні! Тож давайте продовжувати перемагати разом і в 2020-му році!

Дорогі вболівальники! У 2020-му бажаємо кожному з Вас сімейного затишку та благополуччя, натхнення на кожен день, перемог у всіх починаннях і мирного неба над головою!

З повагою,

Президент футбольного клубу «Рух» (Львів) Григорій Козловський.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти