ЮРІЙ БАКАЛОВ: «НАС ЧЕКАЮТЬ ЗМІНИ, ЗОКРЕМА, У СТИЛІ ГРИ»

Головна Новини / ЮРІЙ БАКАЛОВ: «НАС ЧЕКАЮТЬ ЗМІНИ, ЗОКРЕМА, У СТИЛІ ГРИ»

Головний тренер «Руху» поділився враженнями від знайомства з командою та свого першого тренування у якості головного тренера «жовто-чорних».

«Знайомство з командою - це справа не одного дня. Багатьох гравців я знаю особисто. Перед першим тренуванням мав змогу поспілкуватися з командою, провів кілька індивідуальних розмов. Решта - ще попереду. У мене від цієї зустрічі залишились тільки позитивні враження. Президент «Руху» Григорій Козловський дотримав свою обіцянку: відсьогодні тренуємось на полі академії «Руху». Тут є всі умови, про які лише може мріяти тренер. Хотілося б, аби таких полів в Україні було побільше.

«Рух» ставить перед собою дуже високі цілі, тому нас чекають деякі зміни. Зокрема, у стилі гри. Кардинально щось міняти не збираємось. У команді зібрані якісні гравці, але все одно на кожній позиції хочу бачити мінімум двох рівноцінних гравців. Це будуть лише якісні виконавці. Крім того, нікому не зашкодить конкуренція.

Для виконання поставлених задач потрібні не лише якісні виконавці, але й кваліфіковані тренери. Своїм тренерським штабом я задоволений. Олександра Грицая всі добре знають. У минулому він відомий гравець, раніше працював з Юрієм Вернидубом. У Гребенюка шалений досвід роботи. На мою думку, у мене найкращі помічники в Україні».

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти