«ВОЛИНЬ» - «РУХ» 3:2 (ВІДЕО)

Головна Новини / «ВОЛИНЬ» - «РУХ» 3:2 (ВІДЕО)

П’ять голів та два вилучення. У бойовому та драматичному за напругою галицько-волинському дербі підопічні Леоніда Кучука поступаються луцькій "Волині".

Чемпіонат України. Перша ліга. 17 тур.

9 листопада 2019 року. Луцьк, стадіон «Авангард».

«Волинь» - «Рух»  3:2

Голи: Ульянов, 5, Курко, 66, Кожанов, 69 - Кондраков, 30, Копина, 86.

«ВОЛИНЬ» (Луцьк): Леванідов, Горопевшек, Михалик, Ульянов, Климець, Рябов, Чачуа, Курко, Бартулович (Мельничук, 90+3), Кожанов (Волошинович, 82), Хагназарі (Карпенко, 85).

Запасні: Котляров, Неплях, Мельничук, Мурза, Богомаз, Карпенко.

Головний тренер: Андрій Тлумак.

«РУХ» (Львів): Мисак, Брікнер, Бойчук (Ернест, 67), Калюжний (Русин, 70), Дуць, Кондраков (Климчук, 61), Копина, Синиця (Заставний, 46), Леандро, Никитюк, Нємчанінов.

Запасні: Ільющенков, Марушка, Банасевич, Коробенко, Сідней, Шевчук.

Головний тренер: Леонід Кучук.

Попередження: Горопевшек, 29, 41, Бартулович, 61, Рябов, 76 - Нємчанінов, 65, Русин, 88.

Вилучення: Горопевшек, 41 - Никитюк, 31.

Головний арбітр: Іван Бондар (Київ).

Асистенти арбітра: Андрій Єремєєв (Миколаїв), Віктор Нижник (Вінниця).

Четвертий арбітр: Вадим Подригуля (Луцьк).

Спостерігач арбітражу: Валерій Лисакевич (Харків).

У 17-му турі Першої ліги на львівський «Рух» очікував непростий виїзд до Луцька. Місцева «Волинь», яку тренує Андрій Тлумак, в останніх турах набрала солідну ходу і підходила до зустрічі з шестиматчевою переможною серією. Відтак, банер, який вивісили на своєму секторі ультрас «хрестоносців», з написом: «Залиш надію всяк, хто сюди входить», - виглядав доволі символічно і водночас погрозливо.

«Галицько-волинське» дербі видалось таким же запальним, як і фаєр-шоу місцевих фанів на старті зустрічі. Лучани повели вже на 5-ій хвилині.  Брікнер не за правилами зупинив Хагназарі, і господарі отримали право на стандарт. На навіс Бартуловича зі штрафного відгукнувся Ульянов, після удару якого м’яч зрикошетив від голови Дуця і залетів у ворота.

«Рухівці» не опустили рук і кинулись відіграватись. Забивати у ворота своєї колишньої команди міг Никитюк, але після подачі Калюжного пробив повз ворота.

Захист волинян допускав все більші огріхи, і одним з таких мав нагоду скористатись Синиця. Після довгої передачі Нємчанінова Олег вийшов на ворота лучан, але програв дуель Леванідову.

Дещо згодом оборонці «Волині» зовсім забули про самотнього Кондракова, який чатував на дальній стійці. З огляду на незручну позицію Данііл відважився на удар через себе і пробив вище.

Однак свій наступний шанс форвард сповна використав вже на 30-ій хвилині, коли замкнув удар від Брікнера. Суддя, попри невдоволення гравців «Волині», гол справедливо зарахував, адже на детальному повторі можна помітити, що один із захисників суперників забарився біля власних воріт, і ніякого офсайду у нашого форварда не було.

Голу у ворота «Волині» «рухівці» не встигли порадіти, адже вже через хвилину залишились у меншості. Никитюк не за правилами зупинив швидкого Кожанова, і рефері поєдинку продемонстрував Роману червону картку.

Своєю ігровою перевагою, попри нагоди Кожанова і Хагназарі, господарі скористатись не змогли, а наприкінці першого тайму теж залишились вдесятьох. Горопевшек грубо зіграв проти Синиці і побачив перед собою «гірчичник», який виявився для Міхи другим! Перший, до речі, словенець теж «заробив» на Синиці кількома хвилинами раніше.

Другий тайм команди розпочинали у рівних складах, щоправда, на  перерву «рухівці» могли йти з перевагою у рахунку, якби не сейв Леванідова після потужного удару Калюжного у нижній кут.

Друга половина зустрічі теж видалась не менш емоційною. Заряджена на боротьбу «Волинь» могла забивати на 56-ій хвилині: у падінні головою пробивав Курко, але вдало у рамці діяв Роман Мисак, якому вдався ефектний сейв.

Друга спроба Курка була куди вдалішою. Ульянов скинув головою на Курка, і той впритул розстріляв ворота «рухівців».

А через три хвилини «хрестоносці» збільшили свою перевагу: Кожанов отримав прихований пас від Хагназарі, увірвався до штрафного і влучно пробив по воротах.

До честі «рухівців», два голи за такий короткий проміжок часу не розхолодили команду, адже та знайшла в собі сили скоротити відставання. На 86-ій хвилині Леванідов під час подачі з кутового необачно вийшов з воріт, чим моментально скористався Копина, відправивши м’яча у сітку.

На жаль, забити третього м’яча і вирвати нічию у цьому драматичному поєдинку «рухівцям» не вдалось. У підсумку, 3:2 на користь «Волині», яка продовжує свою переможну серію до семи поєдинків.