Володимиру Лапіцькому – 33!

Головна Новини / Володимиру Лапіцькому – 33!

Спортивний директор «Руху» Володимир Лапіцький сьогодні, 21-го січня, відзначає 33-й день народження.

За короткий проміжок часу у футболі з професійним статусом Володимир Георгійович встиг себе проявити здібним менеджером, який вміло працює на трансферному ринку. Він пильно стежить за гравцями з різних клубів і розпочинає свою роботу задовго до переходу футболістів у стан винниківчан.

Володимир Лапіцький, який практично весь свій час присвячує футболу, є вірним соратником і чи не найпершим радником президента футбольного клубу «Рух» (Винники) Григорія Козловського. У дружній «рухівській» сім’ї вони разом з однодумцями працюють насамперед на результат. Тому й команда постійно прогресує, добравшись уже до Першої професійної ліги українського футболу, – і це однозначно не межа. З таким професійним підходом головна ціль футбольного клубу «Рух» (Винники) – чергове підвищення у класі – лише справа часу.

Бажаємо Вам, Володимире Георгійовичу, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, життєвих успіхів, спортивного фарту, реалізації амбітних планів, професійного зростання, особистого щастя, невичерпного позитиву та всіх тих компонентів, які допоможуть на непростому шляху до досягнення мети!

Многая літа!

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти