Володимир Лапіцький: З Козаком розпочали перемовини ще чотири роки тому (Відео)

Головна Новини / Володимир Лапіцький: З Козаком розпочали перемовини ще чотири роки тому (Відео)

Спортивний директор «Руху» Володимир Лапіцький презентував вже третього новачка зимового міжсезоння і зізнався, що за Михайлом Козаком у клубі пильно стежать давно.

Володимире Георгійовичу, кандидатура Михайла Козака давно обговорювалася у клубі, Ви пильно стежили за цим футболістом і дуже хотіли його бачити у футболці «Руху». Сьогодні Ваше бажання здійснилося?  

Це мабуть не лише моє бажання, але й президента. Пригадую, ми з Михайлом зустрічалися ще чотири роки тому, коли команда грала в чемпіонаті області. Тоді він хотів виступати ще на професійному рівні. Бачите, все змінюється, і я дуже радий, що гравець повертається додому. Хотілося б, щоб він нам допоміг у поставлених цілях.   

На цьому трансфері крапка чи ми побачимо ще нові обличчя у «Русі»?

Все буде залежати від «Карпат»: яке рішення вони приймуть щодо Вербного, Ткачука і Козловського. Якщо ці футболісти залишаться, то можна ставити крапку, а якщо ні, то будемо шукати. Адже ми готуємося не лише до другої частини чемпіонату, а й думаємо про новий сезон, адже у зимовий період закладається фундамент на увесь рік. 

 

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти