Віталію Гемезі – 24!

Головна Новини / Віталію Гемезі – 24!

Півзахисник винниківського «Руху», з яким пов’язують чималі надії у другій частині сезону, сьогодні, 10-го січня, відзначає День народження.

«Рухівський» колектив щиро вітає Віталія Гемегу з цією датою у його житті і бажає спортивного фарту, міцного здоров’я, значних професійних здобутків та всього найкращого у подальшій кар’єрі та особистому житті! Уся дружня сім’я «Руху» зичить Віталію якомога швидше відновитися після прикрої травми, дебютувати у «жовто-чорній» футболці винниківської команди та допомогти їй вирішувати високі турнірні завдання.

Уродженець села Степанки Вінницької області та вихованець вінницької «Ниви» і київського «Динамо» Віталій Гемега є одним із тих виконавців, які можуть стати ключовими у наступних турнірних баталіях на професійному рівні. Свого часу він виступав за «Динамо» (Київ), «Динамо-2» (Київ), «Говерлу» (Ужгород), «Віслу» (Плоцк, Польща), «Олімпік» (Донецьк), перебував на перегляді у львівських «Карпатах».

У серпні минулого року Віталій Гемега приєднався до винниківського «Руху», але через травму ще не зіграв жодного матчу за нашу команду. Тож чекаємо Тебе, Віталію, на футбольних полях уже під час весняних поєдинків.

З роси і води!

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти