Виїзна перемога над «Авангардом» (Відео)

Головна Новини / Виїзна перемога над «Авангардом» (Відео)

У матчі 24 туру Першої ліги «Рух» здобув важливу виїзну перемогу над краматорським «Авангардом».

«Авангард» – «Рух» – 1:2

Голи: Собко, 90+1 (пен.) – Климчук, 61, Кондраков, 88

«Авангард»: Денчук, Сухаров, Єрмаков, Шершень, Ємець, Воробей, Полюляк, Матяж, Сеницький, Копитов, Кірієнко (Демченко, 65)

Запасні: Солдатенко, Скоблов, Лобов, Хоцяновський, Ульянов, Щебетун, Мойсеєнко, Собко, Савін

Головний тренер: Олександр Косевич

«Рух»: Мисак, Ходорченко (Заставний, 69), Марушка, Дуць, Лобай, Сідней (Кондраков, 86), Копина (Вербний, 76), Брікнер, Леандро, Бойчук (Русин, 87), Климчук (Габріель, 87)

Запасні: Ільющенков, Никитюк, Баранець Б., Грисьо, Габріель, Русин, Кондраков, Шевчук

Головний тренер: Леонід Кучук

Матч між «Рухом» та «Авангардом» обіцяв бути запеклим. Господарям для збереження шансів на підвищення у класі потрібна була лише перемога, а «жовто-чорні» після своєї найбільшої домашньої перемоги у Першій лізі над «Авангардом» (4:0) прагнули знову потішити своїх вболівальників яскравою грою та позитивним результатом.

Активніше матч розпочали господарі, і вже на 4-й хвилині Роман Мисак мусив вступати у гру після удару Копитова. «Рух» відповів стандартом та прострілом Бойчука, але реальної небезпеки біля воріт «Авангарду» не було.

Потім гра перейшла у боротьбу в центрі поля, команди рідко доходили до воріт суперника. Наприкінці першого тайму на газоні після жорсткого фолу суперника опинився Іван Брікнер, але на щастя, після допомоги лікарів хавбек зміг продовжити гру. На перерв команду пішли за рахунку 0:0.

Початок другого тайму у свій актив записав «Рух».  Леандро виконав небезпечний простріл, але захисники «Авангарду» перевели м’яч на кутовий. «Авангард» відповів навісом зі штрафного – Роман Мисак впевнено зіграв на виході та відвів загрозу від своїх воріт.

Згодом «жовто-чорні» відкрили рахунок. Леандро відпасував на Бойчука, а той пробив по воротах. М’яч після влучання у захисника відскочив до Климчука, який впевнено забив у третьому матчі поспіль – 1:0!

Незабаром «Рух» міг подвоїти свою перевагу, але м’яч прокотився поруч зі штангою . Одразу після цього Климчук потужно пробив з-за меж карного майданчика – вище воріт.

«Авангард» в надії відігратися пішов вперед. Небезпечний момент був після подачі кутового, але м’яч пройшов повз воріт.

Наприкінці матчу «Рух» подвоїв перевагу. Климчук здійснив класний прохід та вивів Кондракова на побачення з голкіпером. Форвард не залишив шансів голкіперу – 2:0!

Втім, «Авангарду» вдалося скоротити відставання. Господарі отримали право на пенальті, який реалізував Собко. У підсумку – перемога «Руху» 2:1.