ВГАДАВ РАХУНОК – ВИГРАВ ПИВО!

Головна Новини / ВГАДАВ РАХУНОК – ВИГРАВ ПИВО!

23-річний Сергій Породько вже кілька років вболіває за «Рух» та сам грає у футбол за команду «Добросин» у чемпіонаті Жовківського району. Хлопець вже кілька разів брав участь у конкурсі прогнозистів. І ось на цей раз фортуна посміхнулася саме йому. За допомогою інтернет-ресурсу Random.org ми розіграли 5 літрів хмільного напою від «Королівської пивоварні» серед тих користувачів соцмереж, які вгадали точний результат матчу «Рух» – «Кремінь» та виконали усі умови розіграшу. Своїми враженнями від перемоги у конкурсі переможець поділився із клубним медіацентром.

– Я вже три роки вболіваю за «Рух». Ще з часів їхніх виступів у Другій лізі. Часто відвідую матчі «жовто-чорних», але гру з «Кременем» дивився на клубному YouTube-каналі. Помітно, що «Рух» – це команда рівня Прем’єр-ліги, яка прогресує з кожним матчем. За львів’ян грає мій дуже хороший друг Руслан Марушка. Це мій земляк. Тішуся його успіхам.

Проаналізувавши результати обох команд, я розумів, що матч проти «Кременя» не буде легкою прогулянкою для «жовто-чорних», але навіть не сумнівався, що «Рух» переможе. Найголовніше, що три залікові пункти в скарбничці «жовто-чорних». Дуже зрадів, коли дізнався про перемогу в конкурсі, Розділю його із друзями, яких позначив у пості. Гадаю, це буде справедливо.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти