ВАЛЕРІЙ ФЕДОРЧУК: «ЗА ЦЮ ПОРАЗКУ ФУТБОЛІСТІВ СВАРИТИ НЕ МОЖНА»

Головна Новини / ВАЛЕРІЙ ФЕДОРЧУК: «ЗА ЦЮ ПОРАЗКУ ФУТБОЛІСТІВ СВАРИТИ НЕ МОЖНА»

Новоспечений півзахисник «Руху» Валерій Федорчук, який забив перший гол «жовто-чорних» в Українській Прем’єр-лізі, поділився своїми враженнями після дебютного матчу з полтавською «Ворсклою».

– Це була перша гра для «Руху» в Українській Премєр-лізі. Всі хлопці, які виходили на поле, зрозуміли, що в УПЛ зовсім інший рівень футболу, аніж у Першій лізі. Зараз буде невеличка пауза в чемпіонаті, тому нам потрібно буде попрацювати над помилками. Хлопці побачили, що ненастільки сильною була «Ворскла», а поступились ми внаслідок індивідуальних помилок у першому таймі. Все ж хочу зазначити, що усі молодці, адже ніхто не опустив руки. Всі побачили, що команда може грати у футбол. Коли виходиш на другий тайм за такого розгромного рахунку найперше, що потрібно зробити, це зібратися командно і показати свої зуби та характер. При 0:4 вже немає за що хвилюватися. Потрібно більше думати про атаку і строго зіграти в обороні. Загалом нам це вдалося. Якщо аналізувати два тайми, то у першому ми програли, а у другому – перемогли. 

Потенціал в команди є. Тренери нам вкажуть на помилки. Гадаю, трохи перебудуємося і на наступну гру вже вийдемо зовсім іншими. Для футболіста велику роль відіграє психологія. Повинна бути підтримка - як всередині колективу, так і з боку тренерського штабу. Помилки, на які вказуватиме наставник, не потрібно сприймати, як образу. Якщо ти не помиляєшся, то не будеш прогресувати. Маємо зробити правильні висновки.

Ми повинні виходити на футбольне поле і якісно виконувати свою роботу. Усі помилки – через психологію. Матч проти «Ворскли» був у атмосфері напруження, адже лише нещодавно завершився напружений сезон в Першій лізі, а тут вже історичний матч в УПЛ. Вважаю, що за цю поразку футболістів сварити не можна. Ми могли сидіти весь матч в обороні і програти – 0:1, або 0:2, але ніхто не отримав би ніякого задоволення від гри в атаці. Так, звичайно були помилки, але ми їх виправимо. У нас є потенціал в атаці. При рахунку 0:5 ми все одно не сиділи на своїй половині, а грали на частині поля суперника і намагалися забити гол. Нам це вдалося.

Так сталося, що я потрапив в історію «Руху», як автор першого голу в УПЛ. Звичайно, було б вдвічі приємніше, якби команда перемогла. Під час гри про це я точно не думав. У коментарях люди писали, що я зіграв за усі львівські команди в Премєр-лізі. Приємно, що забив за «Рух». Напевно, заслужив на це своїми діями. Все ж найбільше на цей забитий мяч заслуговувала вся команда. 

Наступний поєдинок у нас проти «Шахтаря». Всі розуміють рівень цієї команди. Тренерський штаб нам підкаже, як краще буде зіграти проти «гірників». 

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти