У президента «Руху» день народження!

Головна Новини / У президента «Руху» день народження!

Сьогодні, 1-го лютого, день народження відзначає президент футбольного клубу «Рух» (Винники) Григорій Козловський.

Людина, яка безмежно любить футбол і вкладає в нього і душу, і серце, і гроші. Григорій Петрович ще сам може надати майстер-клас футболістам на полях і майданчиках. Під його батьківською опікою футбольний клуб «Рух» постійно прогресує, пройшовши складний, але приємний шлях, – від багаторазового чемпіона аматорських змагань до професійного колективу, який успішно виступив у Другій лізі українського футболу, а тепер грає у Першій лізі. І це однозначно – не межа. Адже амбіції у винниківської команди та президента «Руху» – чималі. А оскільки біля керма колективу саме Григорій Козловський, то можна не сумніватися, що винниківська команда й надалі рухатиметься незмінно вперед.

Взагалі – з появою на футбольному небосхилі України Григорія Козловського та його «Руху» футбольне життя в Україні суттєво пожвавішало. Президент винниківського клубу вніс у нього нові барви та відтінки – емоційні, пристрасні, справжні. Тому багато хто справедливо вважає одним із найкращих футбольних президентів України.

Бажаємо Вам, Григорію Петровичу, міцного здоров’я, нестримного ентузіазму, невимовного фарту, стабільних гараздів в особистому житті і Ваших повсякденних справах, футбольного натхнення, здорового оптимізму, і щоби все вдавалося якомога краще! Успіхів і перемог на всіх фронтах життєдіяльності! Віримо, що з Вашою допомогою та підтримкою футбольний клуб «Рух» досягне вершин у футболі і завоює чимало визначних трофеїв!

З роси і води!

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти