ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ. «РУХ» – «ПРИКАРПАТТЯ» – 3:2

Головна Новини / ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ. «РУХ» – «ПРИКАРПАТТЯ» – 3:2

У другому контрольному спарингу «Рух» завдяки голам Габріеля, Синиці та Ернеста здобув вольову перемогу у матчі з івано-франківським «Прикарпаттям».

3 лютого 2020 року. Поле академії «Руху».

«РУХ» – «ПРИКАРПАТТЯ» 3:2

Голи: Габріель, 27, Синиця, 44, Ернест, 88 – Кузьмин, 12, Дитко, 19.

Попередження: Семотюк, 72, Коробенко, 77, Борисевич, 82.

1 тайм. «Рух» Львів: Мисак (Бандура, 33), Саків, Нємчанінов, гравець на перегляді, Заставний, Копина, Мартинюк, Синиця, Русин, гравець на перегляді (гравець на перегляді, 20), Габріель.

2 тайм. «Рух» Львів: Бандура (Ільющенков, 61), гравець на перегляді, Дуць, Никитюк, Климчук, Брікнер, Калюжний, Коробенко, Мисик (гравець на перегляді, 67), Бойчук, Ернест.

Головний тренер: Юрій Бакалов.

Головний арбітр: Юрій Можаровський (Львів).

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук (Львів), Павло Кравчук (Львів).

Поєдинки між «Рухом» та «Прикарпаттям» завжди цікаві та напружені, незважаючи чи це товариський матч, чи офіційний. Статус західноукраїнського дербі ніхто не відміняв.

Як у і першому спарингу з «Юністю», кожен з таймів «жовто-чорні» грали у різних складах.

«Рухівці» з перших хвилин взяли мяч під свій контроль. Все ж гострішими у дебюті були саме гості з Івано-Франківська. На 7-ій хвилині Роман Барчук наважився на дальній удар метрів з двадцяти п’яти. За львів'ян зіграла поперечина. А вже за кілька хвилин прикра помилка оборонців «Руху» призвела до пропущеного голу. Після прикрої обрізки нашого захисника м’яч потрапив до Романа Кузьмина, якому вдався розкішний удар в дев’ятку – 0:1.

Підопічні Юрія Бакалова не знітилися й одразу намагалися відновити паритет. Юрій Копина класною проникаючою передачею вивів на рандеву з воротарем «Прикарпаття» Габріеля. Бразилець технічно перекинув м’яч через кіпера, але влучити у рамку воріт не зумів. Згодом Ростислав Русин організував побачення з Андрієм Новаком Олегу Синиці. Хавбеку переграти досвідченого кіпера не вдалося.

За логікою футболу гол мали забивати саме «жовто-чорні», але чергова помилка оборонців «Руху» призвела до другого пропущеного голу. Дитко розкішним ударом під поперечину вразив ворота Романа Мисака.

У «рухівців» прокинулася спортивна злість, відтак, «жовто-чорні» ще більше почали нагнітати ситуацію біля воріт «Прикарпаття». І це дало свій результат. На екваторі тайму «рухівці» зароблии право на 11-метровий удар. Андрій Новак збив у штрафній площі Олега Синицю. Вирок рефері Юрія Можаровського впевнено реалізував бразилець Габріель.

За кілька хвилин Володимир Заставний після шедевральної передачі з центру поля від Юрія Копини міг зрівняти рахунок, але в лічених метрах від воріт пробив вище.

Все ж кінцівка першого тайму була за «рухівцями». Володимир Заставний прострілив з правого флангу до карного майданчика «Прикарпаття». Синиця був першим на м’ячі та вразив ворота суперників – 2:2.

По перерві вже інший склад «жовто-чорних» намагався прорвати оборонні редути івано-франківців. Ганець Ернест влучно пробивав з-за меж штрафної площі, але кіпер гостей перевів м’яч на кутовий.

Особливо активним у складі «Прикарпаття» був Назарій Воробчак, який кілька разів загрожував кіперам «Руху», але відзначитися результативними діями хавбеку так і не вдалося.

Відомі своїми бійцівськими якостями «прикарпатці» не збиралися опускати рук. Вивести свою команду вперед міг автор забитого голу Дитко. Все ж його рейд правим флангом завершився ударом в стійку.

«Рухівці» відповіли моментом після стандарту. Іван Брікнер класно подав у штрафний майданчик гостей. Другий поверх виграв Ігор Дуць, але після його удару головою м’яч пролетів вище воріт.

«Жовто-чорні» проявили характер та наприкінці гри таки зуміли здобути вольову перемогу. Сталося це після чергового стандартного положення. Подачу з кутового від Івана Брікнера головою замкнув ганський нападник Ернест.

У підсумку, «рухівці» перемагають у другому товариському спарингу івано-франківське «Прикарпаття» з рахунком 3:2.