ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ. «РУХ» - «ПРИКАРПАТТЯ» 3:0

Головна Новини / ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ. «РУХ» - «ПРИКАРПАТТЯ» 3:0

В останньому спарингу на турецьких зборах підопічні Юрія Бакалова здобули впевнену перемогу над івано-франківським «Прикарпаттям».

Матч проти «Прикарпаття» став останнім для підопічних Юрія Бакалова перед поверненням в Україну. Звісно, після місяця зборів гравці скучили за рідними та своєю домівкою, але навіть у цій грі «жовто-чорні» були націлені продемонструвати змістовний футбол та досягнути позитивного результату.

Перший крок до цього «Рух» зробив на 11-ій хвилині. Мисик довгим пасом зі своєї половини поля знайшов біля штрафного франківців Кондракова, Данііл прийняв м’яча і пробив по воротах - 1:0!

Здавалось, що цей гол так і залишиться єдиним у матчі. Моменти команди біля воріт хоч і створювали, та реалізувати їх ніяк не вдавалось. Ось,  до прикладу, ефектно у падінні ножицями пробивав Дуць, та не влучив у ворота. А згодом свій шанс втратив і Синиця: його на ударну позицію вивів Бойчук, та Олег пробив поруч зі стійкою. Кілька разів виручив свою команду і Бандура, адже, до честі «Прикарпаття», ті біля своїх воріт не відсиджувались і намагались відігратись.

За винятком напівмоментів Габріеля та Саківа, другий тайм багатим на моменти назвати важко. Прикрий епізод після перерви стався з Марушкою, який не дограв цей поєдинок до кінця - Руслан відчув біль в нозі і попросив заміну.

А кульмінація гри сталась під завісу зустрічі. Франківці, які не бажали миритися з поразкою, наразились на дві контратаки «Руху» і двічі капітулювали. Спершу Кухаревич скинув під удар Ернесту, а ганець потужно і точно пробив з-за меж штрафного - 2:0. А через дві хвилини вже й сам Микола результативно завершив атаку своєї команди: грамотно змістився з центр і пробив низом - кіпер не врятував!

3:0 - «Рух» на мажорній ноті завершує турецькі збори впевненою перемогою над «Прикарпаттям» і з хорошим настроєм повертається в Україну. Виліт з Туреччини у «жовто-чорних» заплановано пізно вночі.

Товариський матч. «Рух» (Львів) - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)  3:0 (1:0)

14 березня 2020 року. Белек, спорткомплекс «Белліс», Туреччина.

Голи: Кондраков, 11, Ернест, 86, Кухаревич, 88.

Склад «Руху» (1 тайм): Бандура, Романюк, Дуць, Коробенко, Мисик, Мартинюк, Русин, Синиця, Бойчук, Кондраков.

Склад «Руху» (2 тайм): Мисак, Копина, Марушка (Мисик, 67), Білий, Саків, Брікнер, Калюжний, Раті, Ернест, Гарбіель, Кухаревич.