ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ. «РУХ» - «АЛТИН АСИР» 5:2

Головна Новини / ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ. «РУХ» - «АЛТИН АСИР» 5:2

У п’ятому матчі на турецьких зборах підопічні Юрія Бакалова здобули впевнену перемогу над чемпіоном Туркменістану.

Другі турецькі збори «Рух» відкривав спарингом проти чемпіона Туркменістану - клубу «Алтин Асир». Старт цієї зустрічі був багатим на події. Вже до 5-ої хвилини «рухівці» вели в рахунку 2:0. Спершу Дуць замкнув передачу від Бойчука, а потім після подачі з кутового ворота туркменців розстріляв Кондраков. Щоправда, після цього рефері поєдинку довелось зупинити гру і вивести команди з поля. А все через шалену зливу, яка розпочалась у Белеку.

Вимушена пауза у поєдинку тривала лише кілька хвилин, але судячи з несподіваних відскоків м’яча від залитого дощем газону, свої суттєві корективи у гру таки внесла. Втім, навіть це не завадило «Руху» повністю  контролювати гру та притиснути «Алтин Асир» до своїх воріт. В одному з таких епізодів мав нагоду відзначитись Синиця: Олег прорвався до штрафного, але пробив вище воріт.

З наслідками зливи дренажна система поля впоралась вже ближче до завершення першого тайму, тож гравці «Руху» мали можливість провести ряд комбінаційних атак в короткий пас ще до перерви. І ще до перерви «жовто-чорні» ще двічі вразили ворота суперника. Спершу дубль оформив Кондраков: скориставшись незлагодженими діями воротаря та захисників, Данііл технічно перекинув м’яча за комірець кіперу. А за хвилину гол до свого активу записав Синиця, який після паса Копини поцілив у дальній кут.

По перерві забити втретє мав можливість Кондраков, але його постріл просвистів поруч з дев’яткою. Збільшувати перевагу «жовто-чорних» міг і Бойчук, але йому забити завадив курйозний випадок:  після його удару м’яч застряг у калюжі перед порожніми воротами! Зрештою на 65-ій хвилині Богдану вже не зміг завадити ніхто: Русин класним пасом вивів Богдана на побачення з кіпером і той не схибив - 5:0!

Кінцівка зустрічі вийшла дещо змазаною, адже туркменам вдалось два голи відквитати. І в обидвох випадках суперник скористався незлагодженими діями нашого захисту під час подачі кутових.

У підсумку, 5:2 - у результативному матчі «Рух» переміг туркменських чемпіонів, а вже завтра проведе наступний спаринг - проти латвійського «Спартака».

Товариський матч. «Рух» (Львів, Україна) - «Алтин Асир» (Ашгабад, Туркменістан)  5:2 (4:0)

5 березня 2020 року. Спорткомплекс «Белліс», Белек, Туреччина.

Голи: Дуць, 2, Кондраков, 5, 44, Синиця, 45, Бойчук, 65.

Cклад «Руху»: Бандура, Романюк (Мисак, 46), Дуць (Раті, 46), Білий, Саків, Мартинюк, Синиця, Калюжний (Копина, 30), Русин, Бойчук, Кондраков (Біленький, 55).