Товариський матч. «ЖИЛІНА» - «РУХ» 2:3

Головна Новини / Товариський матч. «ЖИЛІНА» - «РУХ» 2:3

У дебютному спарингу на зборах у Словаччині «жовто-чорні» святкували перемогу над срібним призером чемпіонату Словаччини – «Жиліною».

Голи: Петраш, Лочошвілі - Кондраков – 2, Ляшенко

Стартовий склад: Ільющенков, Ходорченко, Никитюк, Марушка, Леандро, Ляшенко, Кондраков, Габрієль, 3 гравці на перегляді.

Першими у цій зустрічі вперед вийшли «рухівці». Господарі сфолили у власному штрафному і Кондраков реалізував пенальті. Однак ще до перерви «Жиліна» відновила паритет – відзначився Петрак.

У перерві Леонід Кучук вніс корективи у гру команди, і наші гравці заграли активніше. Як наслідок, «Рух» знову вийшов вперед. Ляшенко скористався довгою передачею з глибини поля і перекинув кіпера Петраша.

Далі був штрафний у виконанні Лочошвілі - 2:2.

А під завісу поєдинку справу у свої руки взяв Кондраков. Завдяки його індивідуальним діям «Рух» зумів вирвати перемогу у другої команди чемпіонату Словаччини – 3:2.