Спаринг. «Рух» – «Луч» – 3:0

Головна Новини / Спаринг. «Рух» – «Луч» – 3:0

Контрольним матчем проти представника найвищого дивізіону Білорусі команди «Луч» винниківський «Рух» завершив турецькі збори. У цьому поєдинку підопічні Леоніда Кучука розписалися у воротах суперника тричі. Дубль оформив Юрій Климчук та ще один гол записав у свій актив захисник Ігор Дуць.

«Рух» (Україна) – «Луч» (Мінськ, Білорусь)

Голи: Климчук, 33, з пен., 35; Дуць, 59

«Рух»: Мисак, Дуць, Никитюк, Леандро, Заставний, Каленчук, Брікнер, Русин (Вербний, 45), Бойчук, Грисьо, Климчук

Після впевненої перемоги своїх одноклубників у першій половині дня проти данського «Ваттан-Спор» (4:0) «рухівці», які грали ввечері проти «Луча» також вирішили показати майстер-клас своєму супернику. Все ж білоруси активніше розпочали поєдинок. Гравці «Луча» високо пресингували та тиснули на оборонні редути «жовто-чорних».

Натомість перший небезпечний момент у грі створили гравці «Руху». Перед штрафною площею захисник мінчан не за правилами зупинив Юрія Климчука. Зі стандарту потужно пробив бразилець Леандро. Постріл прийняла на себе поперечина. Білоруси відповіли небезпечним ударом в дальній кут. Втім м’яч пройшов повз ворота. Згодом ще один момент у мінчан. На цей раз надійно в рамці воріт зіграв Роман Мисак.

Ключовим у протистоянні став відрізок з 33-ої по 35-ту хвилини. Спершу на довгу передачу Каленчука відгукнувся настирливий Климчук, якого у карному майданчику завалив захисник мінчан. Пенальті. Вирок арбітра реалізував сам Климчук. 1:0.

Не пройшло й двох хвилин, як невтомний Климчук знову опинився перед воротами білорусів. Юрій накрутив двох опонентів й більярдним ударом відправив м’яч у лівий кут. Таким чином оформив дубль. 2:0.

У другій сорока п’ятихвилинці підопічні Леоніда Кучука не збавили обертів й на 54-ій хвилині «рухівці» мали усі підстави вимагати від арбітра пенальті. Втім рефері не вгледів порушення на Юрію Климчуку.

А на 59-ій хвилині винниківчани таки добилися свого. Назар Вербний, який вийшов на заміну подав зі стандарту у штрафну площу білорусів. Ігор Дуць виграв верхову дуель й ударом головою встановив остаточний рахунок матчу – 3:0.

Далі гра проходила під контролем «жовто-чорних». Єдиний шанс скоротити відрив у гравців «Луча» був на 72-ій хвилині. Але високу воротарську майстерність продемонстрував Мисак, який парирував непростий удар.

Завтра «Рух» повертається до Львова. А вже 23-го березня підопічні Леоніда Кучука зіграють перший офіційний матч у цьому році. Вдома «жовто-чорні» приймуть «Балкани».