СЕРГІЙ ЛАВРИНЕНКО: «НІЧИЙНИЙ РЕЗУЛЬТАТ БУВ БИ СПРАВЕДЛИВИМ» (ВІДЕО)

Головна Новини / СЕРГІЙ ЛАВРИНЕНКО: «НІЧИЙНИЙ РЕЗУЛЬТАТ БУВ БИ СПРАВЕДЛИВИМ» (ВІДЕО)

Головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко поділився своїми враженнями після мінімальної поразки в матчі проти «Руху».

- У нас негативні емоції, адже ми програли цей матч. Загалом нам гра вдавалася, ми вивчили суперника. Дуже прикро поступатися у компенсований арбітром час. Ми програли бій, але не програли війну. Станемо міцніші, зробимо аналіз і рухатимемося далі. Попереду ще дуже багато важких поєдинків і сьогоднішнє протистояння – це не кінець чемпіонату. Дуже важливо, як ми після такої прикрої поразки зможемо провести наступний матч, як психологічно відновимо хлопців, адже усі футболісти повністю віддали себе у цій грі. У футболі так буває. Біля наших воріт не було гострих моментів, але один удар вирішив результат матчу. Ми могли забивати раніше, у нас були передумови для цього. Якби забили, то довели б поєдинок до логічного завершення, а так спрацювало футбольне правило: не забиваєш ти - забивають тобі.

- Впродовж девяноста хвилин ви надійно грали у захисті, вигравали єдиноборства, а наприкінці Юрій Климчук легко обіграв оборонця й забив гол. Що трапилося?

- Була помилка, але потрібно уважно подивитися цей момент тому, що все сталося дуже швидко та динамічно. Зараз не хочу робити експрес-аналіз цієї помилки. Ми бачили кінцеву фазу атаки, коли з-під Ковальова Климчук завдавав удар, а як розвивалася атака, як Климчук отримав цей м’яч, де були гравці опорної зони, де були гравці, які дали можливість дати передачу Климчуку я не готовий зараз на це дати відповідь. Якщо «рухівець» забив, значить, це була наша помилка. Юрій дуже добре зіграв індивідуально й класно влучив у ціль. Все склалося проти нас. Гадаю, нічийний результат був би справедливим. Обидві команди погодилися б на такий підсумок, але, як то кажуть, не потрібно шукати логіки в футболі. 

- У турнірній таблиці три команди мають по 28 очок, ще три – по 27 балів. На вашу думку, «Рух» та «Інгулець» заслуговують на потрапляння у Премр-лігу?

- Цього року Перша ліга України – достатньо міцна. Вісім команд претендують на путівку в елітний дивізіон. Зараз йде боротьба за кожен бал. У Прем’єр-лігу вийде та команда, яка витримає довгу дистанцію. Може бути багато різних обставин. Зараз у багатьох клубів гравці будуть пропускати матчі через перебір карток, також можуть бути травми. Ми з цим зіткнулися, адже сьогодні вийшли неоптимальним складом, але це не виправдання. Інші футболісти також повинні виходити і рівносильно замінювати цих гравців. Важливо не втрачати очки у стикових матчах. Від цього й залежатиме, хто потрапить в елітний дивізіон. Зараз рано про щось говорити. Після цього туру все може змінитися. Той, хто на першому місці може опинитися на восьмому, а хто на восьмому – на першому. 

- Чому ви багато контролювали мяч, але до гострих моментів справа доходила дуже рідко?

- «Рух» вдома грав у п’ять захисників, а ми на виїзді – у два нападника. Ми грали на перемогу. Прагнули здобути позитивний результат, але не змогли забити. Якби ми приїхали сюди лише за нічиєю, то нашу гру ми побудували б зовсім по-іншому. 

- Чому ви одразу не атакували?

- Не атакували одразу тому, що ми б дали передумови супернику виходити в хороші контратаки. Наш опонент оборонявся десятьма гравцями. Будь-яку нашу втрату «жовто-чорні» могли б використати, адже у нас були відкриті вільні зони. Розуміли, що Климчук, Бойчук, Ернест – швидкі гравці й могли б реалізувати контратаку. Ми чекали на свій момент. Це вже тактичні моменти, за рахунок яких ми прагнули здобути позитивний результат. Сьогодні нам не вдалося лише забити гол. Якби на початку гри нам би зарахували гол, який відмінили через офсайд, то гадаю, суперник би розкривався і у нас з’являлося б більше вільних зон. Ніхто не знає, як би цей поєдинок завершився.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти