РУСИН ТА БУЯЛЬСЬКИЙ – ПРО СПАРИНГ «ДИНАМО» – «РУХ»

Головна Новини / РУСИН ТА БУЯЛЬСЬКИЙ – ПРО СПАРИНГ «ДИНАМО» – «РУХ»

Півзахисник «Руху» Ростислав Русин та хавбек «Динамо» Віталій Буяльський поділилися своїми враженнями після товариського матчу, який завершився нульовою нічиєю.

Ростислав РУСИН, гравець ФК «РУХ»: «Чудова гра. Цікаво було зіграти перший матч з «Динамо». Рахунок – 0:0, але, звісно, хотілося виграти. Динамівці ще не в оптимальних кондиціях, як і ми. Перед киянами стоять одні завдання, перед нами – інші. Все ж, гадаю, вийшла хороша гра. Вважаю, що в швидкості полягає основна різниця між нами та гравцями «Динамо». Кияни дуже класно вибігали в контратаки. Ми інколи могли проґавити їхні випади, суперник через дві-три передачі опинявся біля нашого штрафного майданчика. У нас був класний шанс, аби забити гол. Гадаю, гра після цього продовжилася б по-іншому. Гол завжди впливає на гру, але ми задоволені». 

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ, гравець ФК «ДИНАМО»: «Рух» – хороша команда. У складі львівян пять-шість футболістів грали в Перем’єр-лізі. Загалом, «рухівці» добре себе проявили. Гра була цікава. Найголовніше, що завершили спаринг без травм тому, що ми готуємося до відновлення чемпіонату. Щоправда, поки невідомо коли його поновлять».

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти