РУСИН І БІЛИЙ – ПРО ГРУ «МИКОЛАЇВ» – «РУХ» (ВІДЕО)

Головна Новини / РУСИН І БІЛИЙ – ПРО ГРУ «МИКОЛАЇВ» – «РУХ» (ВІДЕО)

Автор забитого голу у ворота «корабелів» хавбек Ростислав Русин та захисник «жовто-чорних» Максим Білий поділилися своїми враженнями після нічиєї у Миколаєві.

Ростислав Русин, півзахисник ФК «Рух»: «Було дуже спекотно, але обидві команди були в рівних умовах. Ми їхали за перемогою. В мене був ще один момент. Якщо б забив… Вважаю, по грі ми мали перемагати. Гадаю, ми просто не дотиснули суперника. Потрібно було більше створювати моментів, але все одно у нас були передумови для забитого голу».

Максим Білий, захисник ФК «Рух»: «Спека вплинула на швидкості, а цей компонент гри нам був дуже потрібен, щоб проривати масивну оборону суперника. Не можу сказати, що було надто важко. Ми готувалися до цієї гри, знали, що буде спекотно. Нам не вистачило швидкості особливо у першому таймі. В обидвох таймах у нас було багато моментів. Забракло реалізації. Воротар «Миколаєва» виручав свою команду. Ми багато моментів не реалізували, а пропустили після прикрої помилки. Команда підтримала Сашка. Нічого страшного не сталося. Всім важко. Як бачите, на виїзді немає легких ігор. Тим паче, за такої погоди. «Миколаївці»  – молодці. Вони витиснули максимум зі своєї гри, з чим їх і вітаю. Грати цей чемпіонат дуже цікаво. Звичайно, хочеться бачити більше футболу. Сьогодні важко було проявити себе з найкращого боку, адже поле сухе та важкі кліматичні умови».

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти