РУСЛАН МАРУШКА: «РАДИЙ, ЩО ПОЛЕТІВ З КОМАНДОЮ НА ЗБОРИ»

Головна Новини / РУСЛАН МАРУШКА: «РАДИЙ, ЩО ПОЛЕТІВ З КОМАНДОЮ НА ЗБОРИ»

За індивідуальною програмою у тренажерному залі на першому занятті «жовто-чорних» займався Руслан Марушка. Центральний оборонець «Руху» продовжує відновлюватися після травми стопи. Руслан в коментарі клубному медіацентру поділився своїми враженнями від роботи та розповів, як проходить його реабілітація.

За кілька днів після операції я одразу розпочав роботу за індивідуальною програмою. Два тижні перед поїздкою в Туреччину займався з реабілітологом у Львові. Він мені дуже багато допоміг і я вдячний йому, що зараз отримав можливість поїхати з командою на збори. Гадаю, якби не плідна робота з ним, то я б досі не тренувався. Зараз мені надзвичайно важливо працювати у тренажерному залі над усіма групами м’язів, щоб не було інших травм. Найголовніше, щоб не трапився рецедив ушкодженої стопи. Я вже розпочав у легкому темпі бігати на доріжці. 

Щиро радий, що полетів з командою на збори в Туреччину. Для мене це дуже важливо. Реабілітолог сказав, що я можу спокійно їхати і вливатися у роботу. Ми з ним підтримуємо зв’язок і я постійно отримую консультації. Також в «Русі» є Віталій Романюк. Він професіонал своєї справи, відтак, його поради є цінними для мене. Приємно бути поруч з командою і пліч-о-пліч тренуватися з хлопцями. В «Русі» дуже класна атмосфера. Тут я заряджаюся лише позитивними емоціями. Гадаю, це допоможе мені якнайшвидше приступити до роботи в загальній групі. 

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти