Винниківчани у збірній туру

Головна Новини / Винниківчани у збірній туру

Яскрава перемога «Руху» над «Гірником-Спортом» не залишилися поза увагою представників ЗМІ. Зокрема, популярний сайт «Sportarena» до символічної збірної 19-туру включив опорного хавбека Назара Вербного та крайнього півзахисника Миколу Буя.

«Неочікувана блискуча перемога у Горішніх Плавнях – більше як гідний реванш вінниківчан за поразку від цього суперника у першому колі і Кубку України. Якщо порівнювати «Рух» теперішній із літнім, який і поступився «Гірнику-Спорту», відзначимо, що команда стала бойовитішою, а гра - більш спрощеною. Як приклад – Вербний: хваткий хавбек виграв багато боротьби, а кожен відвойований м’яч переспрямовував в атаку. Невипадково Назар став безпосереднім співавтором двох голів Буя», - зазначають оглядачі «Sportarena».

Не шкодували епітетів журналісти і для Миколи Буя. «Ігровий стиль Мазяра завжди потребує присутності агресивного крайнього півзахисника. Після нетривалих пошуків саме Буй став основним вибором нового головного тренера на відповідальній позиції вінгера. Якщо раніше молодий футболіст більше грав у пас, то у Горішніх Плавнях він зламав хребет суперникам. Вже у першому таймі забив три м’ячі завдяки зміщенню з флангу і підступним ударам, а також вдало підіграв Лозовму як асистент». 

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти