«Рухівці» у «Старфіті» (Фото+Відео)

Головна Новини / «Рухівці» у «Старфіті» (Фото+Відео)
У спорткомплексі «Старфіт» тепер щодня можна зустріти футболістів «Руху». Друге заняття на перших тренувальних зборах вони неодмінно проводять у тренажерній залі, басейні та зоні релаксу, де відновлюються після важких навантажень. 
Після ранкового тренування «рухівці» прямують до готелю «Святослав», де відпочивають у своїх комфортних номерах, потім йдуть в однойменний ресторан, де на них, як завше, чекає смачний обід. Короткий відпочинок минає швидко, і футболісти рушають у «Старфіт». Тут на них очікує фахівець з фізичної підготовки Віталій Романюк. «Це перший плановий збір, - каже тренер, - де ми закладаємо фундамент на другі та треті збори і загалом на увесь чемпіонат. Хлопці працюють над усіма групами м’язів і залучають усі системи організму, що потрібні для гри у футбол. Це аеробіка, йога, верхній плечовий пояс, низ, координація. І поступово з кожним днем вони набираються сил, енергії та кисню. Словом, укріплюють свій організм. Звісно, м’ячі від них зовсім не забрали, є ігрові вправи. Усі «рухівці» професіонали, у мене ні до кого жодних претензій. Лише позитив і схвалення», - резюмував Віталій Романюк.  
Після занять у залі хлопці йдуть поверхом нижче, де в їхньому розпорядженні басейн, джакузі, сауни та усе необхідне для повноцінної підготовки й відновлення. Залишається виконувати тренерські настанови, щоб підійти у відмінні формі до чемпіонату.       

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти