«РУХІВЦІ» НАВІДАЛИСЬ У ДИТЯЧИЙ ПРИТУЛОК

Головна Новини / «РУХІВЦІ» НАВІДАЛИСЬ У ДИТЯЧИЙ ПРИТУЛОК

Гравці футбольного клубу «Рух» долучились до благодійної ініціативи Федерації футболу Львівщини і відвідали дитячий притулок на Левандівці.  

ЯРОСЛАВ ГРИСЬО, перший заступник голови Федерації футболу Львівщини:  Продовжуємо цю ініціативу за підтримки голови Федерації футболу Львівщини Олександра Шевченка. У планах навідуватись також і в різні куточки Львівської області. Наступна наша поїздка буде у Яворів. По мірі наших можливостей прагнемо приїхати у кожен притулок, подарувати дітям радість зустрічей з професійними футболістами. Нам приємно, що сьогодні на нашу ідею відвідати малечу з радістю відгукнулись гравці футбольного клубу «Рух». Ми спробували задовільнити  побутові потреби притулку, а дітям привезли солодощі, подарували м’ячі, щоб дітки розвивалися фізично.

Знайомство з професійними футболістами, фото та автографи на згадку, різноманітні подарунки, які гравці «Руху» та працівники ФФЛ привезли діткам, не єдине, чим запам’яталась ця зустріч. Найяскравіша її частина - футбольний матч за участю малечі та гравців «Руху». 

У новому амплуа себе спробував Богдан Бойчук, який одразу зголосився стати на ворота. Але після кількох пропущених на радість малечі голів поступився цим місцем у рамці Дуцю. Ігор, до слова, одразу встиг потоваришувати з юними футболістами.      

ІГОР ДУЦЬ, гравець ФК «Рух»: Коли ми знайомилися з Максом, він сказав, що по-батькові Ернестович. Тому, мабуть, цікаво було б запросити сюди ще й нашого Ернеста. А загалом, все чудово. Бачимо, діти отримують позитивні емоцїї, граючи у футбол. Я згадую себе у їхньому віці. Гадаю, якщо дітки будуть старатися, то в майбутньому неодмінно стануть хорошими футболістами.

РОМАН, 13 років: Граю у футбол з шести років. Зараз часто відвідую тренування. Щодня бігаю з м’ячем. Я нині забив кілька голів, але мені більше на воротах подобається стояти. Але отой ваш футболіст в чорній кепці (Богдан Бойчук - Прим.) дуже класно мотається. Хоч ми зіграли з ними внічию, але мені здається, що гравці «Руху» нам піддавались. 

БОГДАН БОЙЧУК, гравець ФК «Рух»: Гарно пограли у футбол. Вони весь матч нас обігрували, ми ледь рахунок зрівняли (Сміється). Хлопці бойові, старалися з усіх сил, це дуже похвально.

ЯНА ЦИМБАЛ, психолог: Усім діткам дуже потрібне спілкування. Дуже важливо, щоб біля них перебували люди, які приділяють їм певну увагу. Якщо спочатку зустрічі дітки боялись назватись, розповісти про себе кілька слів, то після заняття футболу ця скованість зникла. Може, і справді хтось із наших хлопчиків стане потім футболістом? Багато з них направду цікавляться цим видом спорту!

ЮРІЙ КОПИНА, гравець ФК «Рух»: Емоції після цього візиту у мене двоякі. З одного боку, сумно за таких батьків, які дозволяють, щоб їхні діти опинялись тут, а з іншого - приємно прийти і підтримати цих дітей. Сьогодні пограли з ними у футбол, вони отримали від нас позитивні емоції, а ми - у свою чергу - отримали емоції від них.

Перемогла у цьому матчі дружба, а насамкінець «рухівці» запросили дітлахів відвідати свій наступний домашній поєдинок, який пройде 3 листопада проти «Балкан». Отож, «жовто-чорні» тепер і самі з нетерпінням чекають малечу в гості, оскільки ті пообіцяли неодмінно прийти за них повболівати.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти