Запасні: Дьяков, Коваленко, Жданов, Демченко, Дмитренко, Білокінь, Єрмоленко.

«РУХ»:  Мисак, Заставний, Нємчанінов, Копина, Синиця (Мисик, 72), Кондраков, Русин (Банасевич, 88), Дуць, Марушка (Калюжний, 46), Леандро, Брікнер (Мартинюк, 85).

Запасні: Ільющенков, Шевчук, Сідней, Габріель, Никитюк.

Попередження:  Шершень, 66 , Демченко, 66, Сидоренко, 73, Ямполь, 90+3 - Калюжний, 59.

Арбітр - Владислав Дорош (Київ)
Асистенти арбітра - Олександр Беркут (Київ) та Юрій Федорак (Івано-Франківськ)
Четвертий арбітр - Микита Кофанов (Харків)
Спостерігач арбітражу ФФУ - Олександр Іванов (Слов'янськ, Донецька обл.)

Цікаво, що гра проти «Металіста» стала для «Руху» ювілейною сотою на професійному рівні. Родзинки центральному матчу 3-го туру у Харкові додавало повернення на ОСК «Металіст» Олега Синиці та Івана Калюжного, які минулого сезону захищали кольори харківcького клубу. Судячи з настрою перед грою, візиту на знайому для себе арену наші хлопці були неабияк втішені. А Олег, між іншим, на гру проти слобожанців вийшов у стартовому складі.

Новачок команди Максим Банасевич, який напередодні поповнив лави «жовто-чорних», опинився у списку запасних.

На старті поєдинку активніше виглядали господарі. Вже на 4-ій хвилині вболівальникам «Руху» довелось похвилюватись. Це Ямполь наважився пробити здалеку, цілячи у нижній кут. Удар хоч і видався цупкий, але Роман Мисак не примусив сумніватись у своїй майстерності, перевівши м’яча на кутовий. Не минуло й трьох хвилин, як нагоду забити отримав Жук. Під час подачі кутового він вистрибнув вище всіх і завдав небезпечного удару головою. Щоправда, цього разу кіперу вступати у гру не довелося, суперника підвела точність.

Першу загрозу воротам «Металіста-1925» створив Іван Брікнер. Однак м’яч після потужного удару хавбека пройшов поряд зі стійкою.

Успіх команді Андрія Демченка приніс розіграш стандартного положення. На 19-ій хвилині  Ямполь навісив до штрафного майданчика, і хоч перший удар захисникам «жовто-чорних» вдалось блокувати, на добиванні спритнішим виявився Цвіренко. Центральний захисник з 12-ти метрів завдав потужного удару по воротах - 1:0.

Пропущений гол розізлив «рухівців», і ті пішли в наступ. Зрівняти рахунок у матчі міг Олег Синиця, але забити у ворота колишньої  команди завадив Жук, який у останній момент не дав Олегу пробити.  А ще через хвилину супернагоду відзначитись мав Леандро. Заставний віддавав у центр, Синиця пропустив на бразильця, який в один дотик намагався закрутити у лівий від воротаря кут. Для гола не вистачило якихось сантиментів!

Кінцівка першого тайму пройшла під акомпоменент атак «Руху». Спершу Кондраков вирішив перевірити на уважність та гнучність Сидоренка, але кіпер суперників витягнувся у струнку і перевів м’яча на кутовий. А через мить якимось дивом не влучив у ворота Брікнер. Іван здорово розвернувся і пробив у дальню дев’ятку. Дуже небезпечно, але знову забракло точності!

По перерві на полі з’явився ще один ексхарків’янин Іван Калюжний. Змінив він Руслана Марушку, відтак, «Рух» перебудувався на гру з двома центральними захисниками.  Господарі вирішили пограти на утримання рахунку , а «жовто-чорні» й не думали припиняти тиск на їхні ворота. На 56-ій хвилині Синиця отримав передачу з центру поля,  уник офсайду, але не зумів переграти Сидоренка. Куди гостріше через  5 хвилин пробивав Русин! Воротарю довелось добряче постаратись, аби відвести загрозу.

Ключовим у цій грі став вихід на поле Мисика. Вже через 2 хвилини після своєї появи Мар’ян віддав вивірену передачу на Кондракова, який хвацько прокинув м’яча повз кіпера і за мить опинився на газоні. Сидоренку не лишалось нічого іншого, як збивати з ніг форварда. Рефері без вагань вказав на позначку, а Кондраков сміливо пішов виконувати одинадцятиметровий, який, у підсумку, холоднокровно реалізував - 1:1. ПІсля цього коментатор матчу Павло Посохов, який вперто всю гру називав нашого нападника Контаковим, наче за помахом чарівної палички виправився і надалі вимовляв прізвище Даниїла без помилок. До речі, це вже третій гол Кондракова у трьох матчах!

У підсумку, нічия 1:1, якою, скоріше, має бути задоволений суперник «Руху».