Голи: Никитюк, 14, Ернест, 21, Кондраков, 69

«Рух» (Львів): Мисак, Брікнер (Коробенко, 67), Русин (Синиця, 46), Бойчук (Банасевич, 74), Дуць, Ернест (Кондраков, 64), Копина, Никитюк (Марушка, 83), Леандро, Нємчанінов, Заставний.

«Балкани» (Зоря): Зеленський, Златов В. (Захаревич, 65), Юречко, Пєнов, Ільницький, Чернишов (Гранчар, 76), Опря, Гаврилюк, Антюх (Паламар, 64), Пархоменко, Болокан (Тропанець, 67).

Головний арбітр: Олексій Деревінський (Київ).

Асистенти арбірта: Юрій Синишин (Івано-Франківськ), Микола Близнюк (Харків).

Четвертий арбітр: Софія Причина (Львів)

Спостерігач арбітражу: Микола Левко (Чернівці).

Обидві команди підійшли до цього поєдинку з кадровими втратами. «Руху» у цьому матчі не могли допомогти Сідней, Калюжний та Мартинюк. «Балкани» ж не дорахувались Златова та Платунова. А через дискваліфікацію головного тренера Андрія Пархоменка, який стежив за цією грою з трибун, діями команди з Одеської області на тренерській лаві керував Валентин Полтавець. Попри це вболівальникам, які завітали в неділю на стадіон «Скіф», гра мала сподобатись: «жовто-чорні» потішили результативною грою, а головне, здобули чергову перемогу в Першій лізі.

Було помітно, що особливо зарядженим увійшов у гру з «Балканами» Брікнер. Півзахисник пропустив попередні матчі через ушкодження, тож у перші хвилини викладався на полі особливо старанно. Вже на третій хвилині після його гострого прострілу був зобов’язаний відкривати рахунок Русин, але не влучив у рамку. До речі, саме Іван і заробив кутовий, після якого «рухівці» вийшли вперед. Русин подав, Никитюк виграв боротьбу на другому поверсі і завдав результативного удару головою, з яким не зміг впоратись Зеленський - 1:0.

Перевагу в рахунку господарі збільшили на 21-ій хвилині. І знову не обійшлося без Брікнера: Іван з флангу закрутив подачу на дальню стійку, де вже чатував Ернест. Ганський форвард цим подарунком скористався сповна - 2:0.

У першому таймі «Рух» мав ще кілька нагод, аби забити втретє, але відзначитись у воротах «Балкан» Леандро завадила ціла стіна гравців суперника, а удар Ернеста, який технічно накрутив захисника, пройшовся вище поперечки. Вже по перерві ганець міг стати автором гольової передачі на Бойчука. Глядачі вже буквально бачили м’яча у воротах, але Богдана у цьому моменті підвела точність.

Третій гол «Руху» вболівальникам подарували джокери Леоніда Кучука - Коробенко та Кондраков. Андрій через кілька хвилин після виходу на поле чудово зіграв у відборі і підключив до атаки Данііла. Форвард наважився на удар з-за меж штрафного і не прогадав:  траекторію польоту змінив рикошет від Ільницького, тож Зеленський не зміг дотягнутись до м’яча, який залетів точнісінько в нижній кут.

Наприкінці поєдинку гості мали нагоду забити гол престижу, але Тропанець не влучив по воротах. У підсумку, 3:0 - впевнена перемога львівського «Руху».