«РУХ» ПЕРЕЇХАВ ДО ЛЬВОВА І ПРЕЗЕНТУВАВ НОВУ ЕМБЛЕМУ

Головна Новини / «РУХ» ПЕРЕЇХАВ ДО ЛЬВОВА І ПРЕЗЕНТУВАВ НОВУ ЕМБЛЕМУ

Відтепер у місті Лева ще одна команда. «Рух» - у Львові, з новою символікою та своїми самобутніми цінностями. Таку гучну заяву сьогодні оприлюднило керівництво клубу на зустрічі з журналістами у готелі «GRAND HOTEL LVIV».

Представляти Львів і Західну Україну – честь і відповідальність для кожного,  хто працює в клубі. ФК «Рух» хоче бути не просто футбольною командою, ми прагнемо стати символом успіху та звитяги, яким пишатиметься увесь регіон. Кожен з працівників, тренерів, футболістів нашого клубу гордий бути частиною міста і регіону. Ми хочемо, щоб вболівальники «Руху» завжди підтримували і пишалися своєю командою.

Ми ніколи не претендуватимемо на чужу історію, принципи та цінності, ми хочемо створити власну історію успіху, рухаючись без упину своїм унікальним і тернистим шляхом.

Нова емблема клубу покликана позиціонувати футболістів «Руху», як воїнів з міцним характером і непереможним духом, команду захисників цінностей, принципів і переконань галицького  регіону і славного міста короля Данила.

Новий логотип футбольного клубу «Рух» (Львів) – це абстрактний символ з п’яти жовтих смуг, який викликає безліч асоціацій, як-то щит, подряпину від кігтів, гриву лева, маску лицаря та ін. 

Оригінальна емблема виконана у стилі мінімалізму, який зараз у тренді по цілому світі. Творці лого – українська дизайнерська група «Brendari» з Івано-Франківська, яка працює на ринку графічного дизайну з 2007-го року.

Для пояснення асоціацій, які викликає логотип, розроблено також набір тематичних піктограм. 

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти