«РУХ» ПЕРЕМАГАЄ «ПРИКАРПАТТЯ» І СТАЄ ЗИМОВИМ ЧЕМПІОНОМ (ФОТО + ВІДЕО)

Головна Новини / «РУХ» ПЕРЕМАГАЄ «ПРИКАРПАТТЯ» І СТАЄ ЗИМОВИМ ЧЕМПІОНОМ (ФОТО + ВІДЕО)

В останньому матчі 2019-го року львівський «Рух» здобуває мінімальну перемогу над «Прикарпаттям» і йде на перерву у статусі зимового чемпіона Першої ліги.

Чемпіонат України. Перша ліга. 19 тур.

24 листопада 2019 року. Стадіон «Рух», Івано-Франківськ.

«ПРИКАРПАТТЯ» - «РУХ»  0:1

Гол: Бочкур, 52 (аг).

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ): Новак, Борисевич, Пастух, Француз, Конкольняк, Бочкур, Семотюк, Оринчак (Януш, 65), Кузьмин, Цюцюра  (Худоб’як, 78),  Дитко (Хома, 71).

Запасні: Піцан, Вульчин, Яневич, Бочкур, Геник, Шпирка, Солдатенко, Боришкевич.

Головний тренер: Володимир Ковалюк.

«РУХ» (Львів): Мисак, Брікнер (Калюжний, 73), Бойчук (Банасевич, 90+2), Дуць, Ернест (Кондраков, 61), Марушка, Копина, Синиця (Русин, 85), Никитюк, Нємчанінов, Заставний.

Запасні: Ільющенков, Коробенко, Леандро, Мартинюк, Шевчук.

Головний тренер: Леонід Кучук.

Попередження: Ковалюк, 45+2, Борисевич, 45+2, Худоб’як, 89 - Никитюк, 45+2, Брікнер, 60, Кондраков, 75.

Головний арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький).

Асистенти арбітра: Віктор Матяш (Донецьк), Максим Чертоляс (Херсон).

Четвертий арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

Спостерігач арбітражу: Олександр Шамич (Київ).

В останньому матчі 2019-го року львівський «Рух» гостював в Івано-Франківську. Мотивація «жовто-чорних» на цей поєдинок була надпотужною: у випадку перемоги над «Прикарпаттям» підопічні Леоніда Кучука мали б змогу зимувати на першій сходинці чемпіонату.

Попри важкий газон місцевого стадіону, гольових нагод з боку «Руху» у першому таймі не бракувало. Особливо старався Ернест, якому головний тренер довірив місце у стартовому складі. Щоправда, у завершальній фазі атак ганцю відверто не щастило. А все через солідну гру у рамці кіпера «Прикарпаття» Новака. Той як мінімум у трьох епізодах виручив свою команду, коли форвард «Руху» вже виходив віч-на-віч з воротарем. У кожному з них лише блискавична реакція Новака стала на заваді голу.

Вдало діяв Новак у рамці не лише у моментах, коли на вістрі атаки опинявся Ернест. Кіпер «Прикарпаття» рятував свою команду і після удару Бойчука, перевівши удар Богдана кінчиками пальців на кутовий.

Став також на заваді успіху «жовто-чорних» Новак і наприкінці першого тайму, коли шанс вивести «Рух» вперед отримав Нємчанінов. Його першу спробу воротар нейтралізував, а після добивання від того ж таки Нємчанінова м’яч з самісінької лінії воріт головою виніс Пастух.

Ігрову перевагу втілити в рахунок на табло «Руху» вдалось вже по перерві. До голу призвів стандарт: Копина подав з кутового в район ближньої стійки, а гравець «Прикарпаття» Бочкур головою зрізав м’яча у власні ворота - 1:0 на користь «жовто-чорних».

Забитий гол не заспокоїв «рухівців», бо ті продовжували завдавати неприємностей захисту франківців і надалі. Подвоювати перевагу своєї команди міг Дуць, однак не встиг замкнути гостру подачу від Марушки. Господарі огризнулись небезпечним прострілом Кузьмина, на який не дотягнувся Оринчак.  А на 77-ій хвилині «Прикарпаття» втратило найреальнішу нагоду звести цю гру до нічийного результату: Хома, який тільки-но вийшов на заміну, пробив у поперечку.

У підсумку, «Рух» відсвяткував мінімальну перемогу над «Прикарпаттям» і йде на зимову перерву у хорошому настрої і щонайголовніше, очолюючи турнірну таблицю Першої ліги.