«РУХ» ПЕРЕМАГАЄ «ЧОРНОМОРЕЦЬ» (ФОТО+ВІДЕО)

Головна Новини / «РУХ» ПЕРЕМАГАЄ «ЧОРНОМОРЕЦЬ» (ФОТО+ВІДЕО)

«Жовто-чорні» завдяки дублю Климчука здобувають впевнену перемогу над одеситами.

Чемпіонат України. Перша ліга. 8 тур.

Львів, Стадіон «Скіф».

«РУХ» - «ЧОРНОМОРЕЦЬ» 2:0

Голи: Климчук, 72, 84 (пен.)

«РУХ» (Львів): Мисак, Нємчанінов, Дуць, Заставний, Сідней (Леандро, 76), Копина, Брікнер, Калюжний, Русин (Бойчук, 70), Ернест (Кондраков, 90), Климчук (Синиця, 90).

Запасні: Ільющенков, Мартинюк, Шевчук, Никитюк, Банасевич.

Головний тренер: Леонід Кучук.

«ЧОРНОМОРЕЦЬ» (Одеса): Кожухар, Воронін, Рижук, Гошкодеря, Голіков, Ткачук, Мусолітін (Павлов, 69), Коваленко (Ковпак, 61), Ярошенко, Танчик (Брагару, 75), Аржанов.

Запасні: Безотосний, Хамелюк, Велєв, Коваль, Норенков, Войтіховський.

Головний тренер: Ангел Червенков.

Попередження: Климчук, 47.

Головний арбітр: Олексій Деревінський (Київ).

Асистенти: Євген Гашков (Чернівці), Денис Сердюк (Полтава).

Четвертий арбітр: Роман Блавацький (Львів).

Спостерігач: Володимир Александренко (Вінниця).

Напевно, поки найкраща гра львівського «Руху» у цьому сезоні. Якнайкраще мотивував «жовто-чорних» на якісний футбол та позитивний результат статус суперника. До Львова приїхав одеський «Чорноморець» - команда, яка ще в минулому сезоні грала в еліті українського футболу і ставить собі за мету якнайшвидше туди повернутись.

Вже зі старту підопічні Леоніда Кучука продемонстрували, що на легку прогулянку «Скіфом» суперникам сподіватись не варто. Кожухар невпевнено зреагував на подачу Брікнера, але Климчук, на жаль, не скористався нагодою вивести команду вперед вже на першій хвилині. Гаряче біля воріт «моряків» було і на 15-ій хвилині, коли Русин вибіг у перспективну контратаку і віддав на Брікнера. Іван пробив по воротах, але гостей від голу врятувала стійка!

М’яч у воротах «Чорноморця» побував ще у першому таймі, але рефері скасував гол Ернеста через положення поза грою. Згодом перспективну атаку розвинув Климчук та Ернест, але задум ганського форварда, який покотив вздовж штрафного, не прочитав Русин.

Облога воріт «моряків» перед самісіньким свистком на перерву могла принести бажаний результат, але після удару Русина і рикошету від Гошкодері м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Націленим на ворота у цій грі був Ернест. Після відпочинку він намагався забити здалеку: пробив з лівою, але м’яч пролетів над перекладиною.

Першу загрозу біля воріт Мисака гості створили лишень на 57-ій хвилині. На удар з дальньої дистанції відважився Мусолітін, але неточно.

А на 60-ій хвилині «рухівці», здавалось би, таки домоглись свого! Копина головою переправив м’яча у сітку, але лайнсмен підняв прапорець, зафіксувавши положення поза грою. Таке рішення обурило і гравців «Руху», і  вболівальників, адже на повторі моменту було чітко видно, що гол Юрія забито згідно з правилами! Втім, коли через 5 хвилин Гошкодеря зіграв рукою у власному штрафному, свисток судді чомусь промовчав.

«Рухівці» не опустили рук і після цього зі ще більшим завзяттям побігли в атаку. На 69-ій хвилині Ернест виходив віч-на-віч з кіпером, але програв дуель Кожухарю.

Проте вже в наступній атаці активна гра «Руху» нарешті дала результат: Калюжний розрізав пасом оборону одеситів, і Климчук після передачі Заставного не залишив шансів супернику - 1:0.

На досягнутому «жовто-чорні» не зупинились і забили вдруге. Кожухар сфолив проти Бойчука, і рефері вказав на позначку. Так Юрій Климчук оформив дубль - 2:0.

У Львові одесити могли нахапати цілу торбу голів, якби господарі реалізували хоча б половину своїх нагод. Чого лише вартий епізод на 87-ій хвилині: після удару Климчука був змушений рятувати свою команду кіпер, а після спроби Брікнера за «Чорноморець» зіграла стійка!

Вже у компенсований час Кожухар врятував команду від розгрому, відбивши удари Бойчука та Кондракова.

Відтак, 2:0 - «Рух», продемонстувавши феєричний футбол, здобуває впевнену перемогу над «Чорноморцем». Після гри вболівальники на «Скіфі» ще довго дякували гравцям «Руху» за такий видовищний футбол, а Леонід Кучук сяяв від радості.

У роздягальні «жовто-чорних» теж панувала святкова атмосфера, емоції після перемоги над сильним суперником били через край. Важлива перемога здобута, рухаємось далі!

Фоторепортаж матчу "Рух" - "Чорноморець" ви можете переглянути тут.