«РУХ» - «КРЕМІНЬ» 1:0 (ФОТО + ВІДЕО)

Головна Новини / «РУХ» - «КРЕМІНЬ» 1:0 (ФОТО + ВІДЕО)

Підопічні Леоніда Кучука завдяки реалізованому пенальті у виконанні Климчука вдома здобули мінімальну перемогу над «Кременем».

Чемпіонат України. Перша ліга. 12 тур

Неділя, 6 жовтня 2019 року. Львів, стадіон «Скіф». 1 000 глядачів.

«РУХ» - «КРЕМІНЬ»  1:0

Голи: Климчук, 81 (пен.)

«РУХ» (ЛЬВІВ):  Мисак, Нємчанінов, Никитюк, Банасевич (Бойчук, 46), Кондраков (Леандро, 64), Дуць, Копина, Климчук, Калюжний (Марушка, 89), Брікнер (Мартинюк, 72), Заставний.

Запасні: Ільющенков, Сідней, Синиця, Русин, Шевчук

Головний тренер: Леонід Кучук

«КРЕМІНЬ» (КРЕМЕНЧУК): Будюк, Павлик (Куць, 82), Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Скоблов, Воронченко, Кошман (Єрмаченко, 58), Городенко (Козьбан, 39), Тарануха, Удод.

Запасні: Олійник.

Головний тренер: Володимир Прокопіненко.

Попередження: Тарануха, 64.

Головний арбітр: Михайло Райда (Закарпатська обл.)

Асистенти арбітра: Богдан Хімич (Київ), Петро Котубей (Закарпатська обл.)

Четвертий арбітр: Олександр Кальонов (Львів).

Спостерігаж арбітражу: Ігор Павленко (Вінниця).

Після програшу «Маріуполю» у Кубку України «жовто-чорні» прагнули реабілітуватись перед своїми вболівальниками у чемпіонаті. Для цього підопічним Леоніда Кучука треба було перемагати вдома «Кремінь» - команду, яка у цьому чемпіонаті пропускає найбільше за усіх у Першій лізі.

Команда з Полтавщини таки спромоглась попсувати нерви «жовто-чорним». І в першому таймі мала всі шанси засмутити господарів. Кременчуківці після втрати м’яча Заставним у центрі поля вибігли у небезпечну контратаку і лише вдалі дії Мисака не дозволили Таранусі відсвяткувати взяття воріт.

«Рухівці» діяли у цій грі значно гостріше, щоправда, у завершальній фазі бракувало точного останнього пасу і влучності.  Вже у старті поєдинку забивати міг Калюжний: Іван вийшов на ударну позицію після передачі від Кондракова, пройшов захисників, але в останню мить кіпер гостей Будюк врятував команду.

Згодом вже в іншій атаці «Руху» на допомогу своєму воротарю прийшов оборонець Чинбай, який після класної розрізної передачі від Заставного в останню мить вибив м’яча з-під ніг Банасевича. Мав свої моменти і кращий бомбардир «Руху» Кондраков: Данііл впродовж хвилини двічі пробивав по воротах «Кременя», але його спроби стали легкою здобиччю для Будюка.

Оборонна тактика «Кременя» давала бажаний результат до 80-ої хвилини, аж поки Павлик не зіграв рукою у власному штрафному. Рефері поєдинку Михайло Райда без роздумів вказав на позначку. Юрій Климчук впевнено реалізував одинадцятиметровий, збільшивши свій гольовий доробок до 6-ти голів у сезоні.

У підсумку, цей м’яч і став переможним у матчі. 1:0 - «Рух» таки розколов непробивний «Кремінь» і взяв три важливі залікові пункти.