Рух – Десна. Прев’ю

Головна Новини / Рух – Десна. Прев’ю

Після трьох виїзних матчів поспіль «Рух» повертається до Винник. Вже завтра йому зустрічатися з третьою командою чемпіонату – чернігівською «Десною».

 До цього поєдинку суперники підходять у різному настрої. Напередодні чернігівці у рідних стінах поступилися «Полтаві», тож у матчі з «Рухом» спробують реабілітуватися, бо очки їм потрібні як повітря. За спиною у «Десни» одразу три клуби, що чекають на її осічку. Перед сезоном майже всі фахівці та журналісти записали команду Рябоконя до головних фаворитів чемпіонату. І справді вона вже не один рік грає, колектив збалансований в усіх лініях, тож результати демонструє стабільно високі. Лінія атаки, як і лінія нападу, одна з найкращих у чемпіонаті. Отож третя сходинка у турнірній таблиці не відповідає можливостям та амбіціям «Десни».

 

Передматчеве тренування «Руху» минуло у доброму гуморі. Помітно неозброєним оком, що виїзна перемога додала футболістам позитивних емоцій. Утім цього не скажеш про тренерський штаб. Володимир Мазяр знову зіштовхнувся з серйозними кадровими проблемами. Компанію травмованому Борису Баранцю склали Ігор Дуць та Андрій Маркович. Додайте сюди дискваліфікованих Євгена Лозового та Григорія Баранця і зрозумієте чому головний біль не дає спокою керманичу «Руху». Усі креативні виконавці, що можуть діяти у центрі поля спостерігатимуть за грою з трибун, замінити лідерів буде доволі важко. Але безвихідних ситуацій немає, тож віримо, що ті, хто вийде на поле, зможуть потішити прихильників якісною грою. Початок зустрічі на стадіоні ім. Богдана Маркевича о 14.00.   

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти