Роман Гданський: Обрали правильну тактику

Головна Новини / Роман Гданський: Обрали правильну тактику

Головний тренер «Руху» Роман Гданський поділився враженнями від виїзної перемоги над «Інгульцем-2».Нагадаємо, «Рух» переміг у цьому матчі з рахунком 3:1.

«Нам пощастило обрати правильну тактику на гру, - каже Роман Гданський. - Роздумуючи над сьогоднішнім поєдинком, тренерський штаб "Руху" вирішив обрати саме атакувальний і агресивний футбол. Ми домовилися, що діятимемо на полі так, як це роблять господарі стадіону, а не гості. Хоча годі було сподіватися, що вже на 8-ій секунді поєдинку вийдемо вперед. Але це нам вдалося.

- Мабуть, господарі не чекали від "Руху" саме гри, як кажуть, "першим номером"?

- Я не можу сказати про що вони думали. Але обрана тактика для "Руху"сьогодні спрацювала на позитив.

- Чи можна когось із гравців відзначити?

- Сьогодні в нас дуже успішно діяв весь лівий фланг. Прекрасно й результативно діяли на лівій половині поля Бідловський і Баглай. Адже всі три наші голи були результатом праці саме гравців на цьому фланзі. Саме там зароджувалися всі три результативні атаки. Кажучи про цей матч, повинен зазначити, що у першому таймі ми мали повну перевагу. А вже далі діяли по грі.

-Чи ніхто з винниківчан не зазнав травми?

- Ні. На щастя, все добре.

- А які були умови під час гри, чи було багато вболівальників?

- Ми грали на газоні зі штучним покриттям в селі Володимирівка. Це за багато кілометрів від Олександрії, як кажуть, глухомань. Глядачів майже не було, бо зранку й до вечора там падає дощ. Але покриття було нормальним, нас влаштовувало.

Винники плюс

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти