Роман Гданський: Була установка зробити результат у першому таймі

Головна Новини / Роман Гданський: Була установка зробити результат у першому таймі

Роман Гданський про перемогу над "Арсеналом-Київщиною"

Головний тренер «Руху» Роман Гданський поділився враженнями від матчу з «Арсеналом-Київщиною» з Білої Церкви. Нагадаємо, «Рух» переміг суперника з рахунком 5:1.

Була установка забити швидкий гол, а також дуже хотіли зробити результат саме у першому таймі, - каже Роман Гданський. - Ми прекрасно розуміли, що з кожною зіграною хвилиною якісь газону буде погіршуватися і грати буде важче. На жаль, пропустили випадковий гол. Будемо аналізувати цей епізод чому так сталося. Можливо, це і позитивно вплинуло на нашу команду, оскільки ми додали у швидкостях.

Чи можна сказати, що команда забезпечили собі позитивний результат ще у першому таймі?

Так. Добре, що хлопці з розуміння поставилися до цього завдання і його виконали. У другому таймі забили лише один гол, хоча нагод для більшої кількості голів було більш, ніж достатньо. Навіть коли рахунок був 1:1, у нас була впевненість, що цей матч ми доведемо до перемоги.

Наскільки серйозна травма в Святослава Козловського?

У нього пошкоджені зв’язки, йому наклали гіпс, у якому він буде приблизно два тижні. Чесно кажучи, дуже противна травма. Мабуть, менше проблем, коли у тебе якийсь перелом, аніж пошкоджені зв’язки. Їх треба дуже добре залікувати, оскільки рецидив травми може завдати футболісту багато проблем у майбутньому.

Прес-служба ФК «Рух» 

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти