РІЗДВЯНИЙ ФУТБОЛ У ВИННИКАХ

Головна Новини / РІЗДВЯНИЙ ФУТБОЛ У ВИННИКАХ

Різдво - це пора традицій, і своїй традиції футбольний клуб «Рух» не зраджує ось уже шостий рік поспіль. Щороку напередодні Святвечора «жовто-чорні» запрошують до Львова відомих українських футболістів для участі у святковому товариському матчі.

Традиційно у гості до «рухівців» завітало багато відомих футболістів, зокрема, Денис Олійник, Назарій Русин, В’ячеслав Шарпар, Юрій Габовда, Денис Кожанов, Роман Підківка, Орест Кузик та багато інших. Участь у святковому матчі взяли також екскарпатівець Артем Федецький, ведучий «Профутболу» Ігор Циганик та ексгравець збірної України Олександр Алієв. Зіркове тріо солідно підсилило команду Григорія Козловського.

Президент «Руху», до слова, у тому матчі встиг і в нападі пограти, і кілька сейвів у воротах зробити.

ГРИГОРІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ, Президент ФК «Рух»: Класний матч, класна атмосфера. Ми щороку збираємось. Це наш різдвяний турнір львівських зірок. Граємо у футбол, спілкуємося у колі друзів.

ОЛЕКСАНДР АЛІЄВ, ексгравець збірної України: «Скільки вже граю на цьому турнірі, завжди у команді Григорія Петровича. Він любить покричати (Сміється). Зараз у мене багато вільного часу, я постійно тренуюсь, займаюсь фітнесом, граю у футбол. Фізична форма у мене в порядку. Решта хлопців у відпустці, отримують задоволення від футболу. Звісно, ніхто не хоче програти».

Попри товариський статус поєдинку, боротьби на полі не бракувало. Власне, як і голів. Оскільки святковий поєдинок у Винниках став для футболістів дебютним у 2020-му, то кожен прагнув розпочати Новий рік з перемоги, а відтак викладався на повну.

ДЕНИС КОЖАНОВ, гравець ФК «Волинь»: «Не сказав би, що дуже тяжко, максимальні кондиції ще треба набирати, звісно. Цей турнір вже традиційний, дуже багато людей прийшло подивитись. Дуже добре, що такі матчі проводяться.

ІГОР ЦИГАНИК, ведучий програми «Профутбол»: «Тут зібралась хороша компанія. Видно, що є професійні футболісти, які постійно грають у футбол. А для декого це хобі, але грають нормально. Григорій Петрович на воротах здорово стоїть, ще би пенальті забив. Приємно бачити багато друзів, зазвичай спілкуємося з ними на камеру».

Команді Дениса Кожанова та Ореста Кузика особливо вдалась гра у першому таймі. На перерву ті пішли, впевнено ведучи в рахунку 5:1. І хоч друга 30-тихвилинка була за Козловським, Алієвим та компанією, яким вдалось зрівняти рахунок, гол Завійського на останніх хвилинах вирішив долю протистояння на користь суперників - 6:5.

Більше фото зі святкового матчу можна переглянути у галереї.